۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 43463
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
کتاب زندگینامه شهید سردار قاسم سلیمانی در یاسوج رونمایی شد
کتاب زندگینامه شهید سردار قاسم سلیمانی در یاسوج رونمایی شد

کتاب زندگینامه شهید سردار قاسم سلیمانی در یاسوج رونمایی شد

یاسوج- آبرومند: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب زندگینامه شهید سردار قاسم سلیمانی با عنوان «سرباز وطن» امروز یکشنبه و در آیینی در شهر یاسوج مرکز این استان رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ما – هادی زارع پور اظهار داشت: جمعی از مسؤولان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و  […]

یاسوج- آبرومند: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب زندگینامه شهید سردار قاسم سلیمانی با عنوان «سرباز وطن» امروز یکشنبه و در آیینی در شهر یاسوج مرکز این استان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما – هادی زارع پور اظهار داشت: جمعی از مسؤولان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و  معاونان سوادآموزی استان در این آیین حضور داشتند.

 

وی افزود: کتاب «سرباز وطن» برای تدریس به سوادآموزان دوره تحکیم سواد کشور و کهگیلویه و بویراحمد تهیه، چاپ و منتشر شده است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این کتاب با همکاری و مشارکت معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش  هشت استان کشور شامل کهگیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، چهارمحال و بختیاری، قم، سمنان و کرمان تهیه شده است.

 

زارع پور عنوان کرد: کارگروه تولید محتوای آموزشی برای تهیه کتاب «سرباز وطن» در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال شده بود.

 

وی ابراز داشت: این کتاب دارای سه فصل شامل آشنایی با زندگی شهید سردار قاسم سلیمانی از تولد تا شهادت، ویژگی های اخلاقی و رفتاری ایشان و گزیده ای از وصیت نامه وی است.

 

زارع پور گفت: کتاب «سرباز وطن» با شمارگان پنج هزار جلد از سوی سازمان نهضت سوادآموزی کشور چاپ و منتشر شده است.

 

وی اظهار داشت: این کتاب با زبانی ساده و توصیفی زندگینامه و ویژگی های شهید سردار قاسم سلیمانی را برای سوادآموزان دوره تحکیم سواد  کشور و کهگیلویه و بویراحمد بیان می کند.

 

زارع پور افزود: هدف از تهیه، چاپ و انتشار کتاب «سرباز وطن» ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد بین سوادآموزان دوره  تحکیم سواد کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

 

سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ و در سن ۶۳ سالگی همراه با جمعی از  همرزمان خود هنگام خروج از فرودگاه بین ‌المللی بغداد از سوی ارتش آمریکا و به دستور دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور ترور شد و به شهادت رسید.

 

بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ نرخ باسوادی گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال در کهگیلویه و بویراحمد ۹۲.۷ درصد است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*