۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 39197
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
کتاب های مولفین بومی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در فضای مجازی معرفی می شوند
کتاب های مولفین بومی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در فضای مجازی معرفی می شوند

کتاب های مولفین بومی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در فضای مجازی معرفی می شوند

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از معرفی کتاب های مولفین بومی فیروزکوه در فضای مجازی خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در خصوص معرفی کتاب های مولفین شهرستان فیروزکوه در صفحات مجازی گفت: با توجه به شیوع […]

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از معرفی کتاب های مولفین بومی فیروزکوه در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در خصوص معرفی کتاب های مولفین شهرستان فیروزکوه در صفحات مجازی گفت: با توجه به شیوع کرونا و در خانه ماندن مردم واحد فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی و فرهنگ انس و الفت هر چه بیشتر خانواده ها بخصوص نسل جوان با کتابخوانی، همچنین دیده شدن زحمات مولفین بومی که در قالب کتاب تالیف شده، و آشنایی بیشتر شهروندان با آثار مکتوب شهرستان درصدد معرفی کتاب های مولفین در حوزه شهرستان فیروزکوه در فضای مجازی برآمد.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در ادامه خاطر نشان کرد: بر این اساس تصمیم گرفته شد هر هفته در یک روز خاص (روز شنبه) با کمک دوستان رسانه ای، مطبوعات و رسانه های مجازی یک کتاب از مولفین بومی برای شهروندان با موضوعات فیروزکوه معرفی شود.

 

حسینی در خصوص آمار مولفین بومی شهرستان اذعان داشت: آمار دقیق مولفین شهرستان را اکنون در دست ندارم ولی به طور تقریبی حدود ۲۰-۱۰ مولف در شهرستان داریم که در حوزه های داستانی، تاریخی، فرهنگی، شعر و ادبیات، ضرب المثل، مسائل بومی شهرستان فیروزکوه کتاب تالیف کرده اند و این کتاب ها از سوی اداره احصاء شده است.

 

وی در پایان با اشاره به لزوم ایجاد انگیزه در حوزه کتاب و کتابخوانی تصرییح کرد: با توجه به شرایط موجود تصمیم گرفتیم این کتاب ها را در فضای مجازی معرفی کنیم البته این اقدام برای کسانی که دست به قلم هستند و در حوزه نویسندگی فعالیت می کنند ایجاد انگیزه می شود که بتوانیم تولید کتاب در حوزه فرهنگ بومی منطقه را بیشتر شاهد باشیم.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*