۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » کردستان
  • شناسه : 44452
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
کردستان نماد وحدت آفرینی در کشور باشد
کردستان نماد وحدت آفرینی در کشور باشد

کردستان نماد وحدت آفرینی در کشور باشد

سنندج – آبرومند: امام جمعه کامیاران گفت: کردستان به عنوان بزرگترین استان سنی نشین کشور، باید نماد وحدت و همدلی و انسجام آفرینی در کشور باشد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- ماموستا شیخ محسن حسینی عصر پنجشنبه اظهار داشت: بیش از همیشه نیازمند نگاه وحدت بخش هستیم چرا که باید از […]

سنندج – آبرومند: امام جمعه کامیاران گفت: کردستان به عنوان بزرگترین استان سنی نشین کشور، باید نماد وحدت و همدلی و انسجام آفرینی در کشور باشد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- ماموستا شیخ محسن حسینی عصر پنجشنبه اظهار داشت: بیش از همیشه نیازمند نگاه وحدت بخش هستیم چرا که باید از بیان گفتارهای وحدت شکن پرهیز کرد.

وی افزود: نباید در این شرایط حساس کشور، با رفتار و گفتار ناپسند موجبات نگرانی و آزرده خاطر شدن پیروان مذاهب اسلامی فراهم شود.

امام جمعه کامیاران اضافه کرد: هفته وحدت از برکات نظام اسلامی و راهبرد اصلی مسلمانان در برابر هجمه‌های بی امان دشمنان اسلام است.

وی یادآور شد: هفته وحدت یادگار پیر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است و پیام آن برادری و اتحاد مسلمانان است تا با ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت (ص) حرکت کنند.

ماموستا حسینی تاکید کرد: با توجه به شرایط دنیای اسلام، هر چه همدلی، اخوت و برادری میان ملت‌های مسلمان بیشتر شود زمینه بالندگی، رشد مشترک فکری و اعتقادی در جوامع اسلامی فراهم می‌آید. ‌

وی با اشاره به نقش وحدت بخش امام جعفر صادق(ع) در اسلام، گفت: سیره زندگی امام صادق(ع) بر همدلی و یکپارچگی امت اسلام استوار است.

امام جمعه کامیاران افزود: منویات مقام معظم رهبری نشانگر دیدگاه وحدت آفرین و توسعه بخش ایشان است و لازم است فصل الخطاب همه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: قرآن و سنت نبوی(ص) از سرمایه‌های اصلی مسلمانان و اساس تمدن اسلامی است و مذاهب اسلامی باید از این سرمایه به بهترین وجه استفاده کنند و در سایه وحدت با پیروی از سیره نبوی و تمسک به حبل الله امورشان را پی بگیرند.

ماموستا حسینی عمل به دستورات قرآن و پیروی از سیره پیامبر (ص) را موجب تحقق وحدت میان مسلمانان معرفی کرد و یادآور شد: هفته وحدت بهترین فرصت برای اشاعه منش و سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*