۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 43215
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
کشاورزی در کنار سکونتگاه‌ها از اولویت‌های سند توسعه شهرستان ری است
کشاورزی در کنار سکونتگاه‌ها از اولویت‌های سند توسعه شهرستان ری است

کشاورزی در کنار سکونتگاه‌ها از اولویت‌های سند توسعه شهرستان ری است

ری – آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یکی از بندهای مهم سند توسعه ری، توسعه کشاورزی در کنار سکونتگاه‌ها است و در این راستا می‌توان بخش قلعه نو را در این شهرستان به عنوان پایلوت قرار داد. به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی روز یکشنبه در جلسه ستاد مقابله با ساخت و […]

ری – آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یکی از بندهای مهم سند توسعه ری، توسعه کشاورزی در کنار سکونتگاه‌ها است و در این راستا می‌توان بخش قلعه نو را در این شهرستان به عنوان پایلوت قرار داد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی روز یکشنبه در جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز افزود: حفظ زمینهای کشاورزی در شهرستان ری به عنوان یک اولویت است و همه دستگاه های اجرایی این اولویت را در دستور کار قرار داده و با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز  قاطع برخورد کنند.

 

وی با بیان اینکه بخش قلعه نو در حوزه کشاورزی پویا و در استان و کشور دارای رتبه است، اظهار داشت: تولیدگنندگان در قالب فعالیت های کشاورزی و تولید محصولات زراعی می توانند در بخش قلعه نو سرمایه گذاری کنند و قطعا با این افراد همکاری لازم صورت می گیرد.

 

معاون استاندار تهران گفت: در موضوع ساخت و سازها در شهرستان ری رویکرد به نحوی است که شرایط برای فعالیت تولیدکنندگان واقعی مهیا است و در مقابل با افراد سودجو و متخلف بصورت قاطع برخورد می شود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: برخی افراد سودجو بر این باورند که در سال پایانی دولت فضا برای سوءاستفاده فراهم است اما مجموعه مدیران شهرستان ری تا آخرین روز دولت به صورت جدی پیگیر امور و اجرای پیشگیری و  مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز هستند.

 

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری یادآور شد: خوشبختانه دستگاه قضا و نیروی انتظامی شهرستان ری تعامل بسیار خوبی با دستگاه های اجرایی دارند و استفاده از این ظرفیت برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اثرگذار است.

 

توکلی کجانی تاکید کرد: شایسته است همه بخشداران، شهرداران، دهیاران و دستگاه های مربوطه، پرونده های ساخت و سازهای غیرمجاز را تا حصول نتیجه پیگیری کنند.

 

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با ۲۹ هزار هکتار زمین کشاورزی سالانه حدود ۸۵۰ هزار تن محصولات کشاورزی و زراعی تولید می‌کند.

 

شهرستان ری رتبه اول تولید گندم، ذرت علوفه‌ای، صیفی‌جات، شیر و رتبه دوم تولید جو و تخم مرغ را در استان تهران دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*