۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6049
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۴
  • 214 بازدید
  • ارسال توسط :

کشف اقلام دارویی غیرمجاز در فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکار ورامین: به همت عوامل هوشیار انتظامی شهرستان فیروزکوه مقادیر قابل توجهی داروهای غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد. به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ “محمدحسن محمدی” سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه افزود: در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی و انتقال غیرمجاز مقادیر بسیار زیادی داروهای داخلی و خارجی قاچاق […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: به همت عوامل هوشیار انتظامی شهرستان فیروزکوه مقادیر قابل توجهی داروهای غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ “محمدحسن محمدی” سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه افزود: در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی و انتقال غیرمجاز مقادیر بسیار زیادی داروهای داخلی و خارجی قاچاق که از سوی سودجویان و قاچاقچیان به مقصد شهرهای شمالی بارگیری شده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: در این راستا یک دستگاه خودروی مزدا دو کابین در یکی از محورهای مواصلاتی اصلی شهرستان توقیف و در بازرسی آن مقادیر قابل توجهی داروهای غیرمجاز کشف و ضبط شد.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: در این زمینه راننده و سرنشین خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه مقامات قضایی شدند.

(منبع خبر: دیمه نیوز)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*