۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 37446
  • ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف پوشاک خارجی قاچاق در انبارهای شهرری
کشف پوشاک خارجی قاچاق در انبارهای شهرری

کشف پوشاک خارجی قاچاق در انبارهای شهرری

ری – آبرومند: مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف ۶۷۱ میلیون ریال پوشاک خارجی قاچاق در یکی از انبارهای دولت‌آباد شهرری خبرداد. به گزارش خبرنگار ما – احمد جعفری نسب  اظهار داشت: این میزان پوشاک قاچاق  در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است. وی […]

ری – آبرومند: مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف ۶۷۱ میلیون ریال پوشاک خارجی قاچاق در یکی از انبارهای دولت‌آباد شهرری خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما – احمد جعفری نسب  اظهار داشت: این میزان پوشاک قاچاق  در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران، حین گشت‌زنی به یک انبار در دولت آباد محدوده  شهرری مشکوک شدند و تعداد ۲۵ کیسه کاپشن خارجی قاچاق از این انبارکشف و ضبط کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و ۶۷۱ میلیون ریال جریمه برای این پرونده در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان قاچاق در شهرستان های استان تهران برخورد می‌شود.

جعفری نسب با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.

وی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.  شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*