۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 36522
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس اخذ وام یک هزار میلیارد تومانی است
کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس اخذ وام یک هزار میلیارد تومانی است

کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس اخذ وام یک هزار میلیارد تومانی است

پردیس- آبرومند: مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس و تحویل واحدها به مردم اخذ وام یکهزار میلیارد تومانی است که مجلس در قانون بودجه در تبصره ۸ پیش بینی کرده است.   به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی هدایت پیش از ظهر شنبه در آیین کلنگ زنی خانه جوان […]

پردیس- آبرومند: مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس و تحویل واحدها به مردم اخذ وام یکهزار میلیارد تومانی است که مجلس در قانون بودجه در تبصره ۸ پیش بینی کرده است.

 

به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی هدایت پیش از ظهر شنبه در آیین کلنگ زنی خانه جوان پردیس با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های مسکن مهر مورد تاکید فرماندار است بیان کرد : ۶ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌ها ی مسکن مهر با تمام امکانات زیر بنایی و روبنایی اعتبار نیاز داشتیم که بتوانیم تحویل مالکان محترم بدهیم.

 

مدیر عامل شرکت عمران پردیس ابراز داشت : ظرفیت بسیار خوبی که در لایحه بودجه با پیگیری های دکتر موسوی نماینده مجلس اتفاق افتاد توانستیم از منابع خودمان امسال هم در بخش زیر بنا یی و روبنایی و ساخت واحدها استفاده کنیم.

 

وی در ادامه بحث فروش عرصه را یک فرصت مناسب دانست و گفت : از مجموع ۶ هزار میلیارد تومان تا کنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان در بخش پروژه ها ظرف ۱۰ ماه هزینه کردیم.

 

هدایت خاطر نشان کرد : ۴۵۰۰ میلیارد تومان منابع نیاز داریم که بخش زیادی را از منابع خود شرکت عمران تامین کردیم و ۵۰۰ میلیارد تومان در منابع بانکی پول داریم و تقریبا یک دوازدهم هزینه هایی که قرار است انجام دهیم از منابع بانکی آورده متقاضیان است.

 

وی تصریح کرد : کلید حل مشکلات مسکن مهر پردیس و تحویل واحدها به مردم اخذ وام یکهزار میلیارد تومانی است که مجلس در قانون بودجه در تبصره ۸  پیش بینی کرده است.

 

مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اشاره به حمایت های وزیر راه و شهرسازی که از شورای مسکن استان، شورای مسکن کشور گفت : از هیات مدیره بانک مسکن کشور مصوبه گرفته ایم که فقط منتظر کمیسیون بند ۲۲ بانک مرکزی هستیم زیرا به ما قول دادن ظرف ۱۵ روز آینده مصوبه را به ما بدهند تا هزار میلیارد تومان وام به شرکت عمران داده میشود و از طریق خود دولت و مجموعه شرکت عمران و ارزش افزوده که تا حالا ار طریق اراضی ما ایجاد شده و در طرح توجیهی هم آورده ایم پس داده می شود.

 

وی از فرید موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی خواست با پیگیرهای خود کمک کنند تا وام هزار میلیارد تومانی نمود عینی پیدا کند و به شرکت عمران داده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*