۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 42119
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
کمبودهای بخش درمان پاکدشت رفع شود
کمبودهای بخش درمان پاکدشت رفع شود

کمبودهای بخش درمان پاکدشت رفع شود

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت گفت: ۲ بیمارستان موجود در این شهرستان نیاز درمانی منطقه را برطرف می‌کند و بر همین اساس با کمبودهایی به نسبت جمعیت منطقه مواجه است. به گزارش خبرنگار ما – فرهاد تمهیدی روز یکشنبه در آیین بازدید معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و فرمانده ستاد مبارزه با […]

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت گفت: ۲ بیمارستان موجود در این شهرستان نیاز درمانی منطقه را برطرف می‌کند و بر همین اساس با کمبودهایی به نسبت جمعیت منطقه مواجه است.

به گزارش خبرنگار ما – فرهاد تمهیدی روز یکشنبه در آیین بازدید معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و فرمانده ستاد مبارزه با کرونای استان تهران از مراکز درمانی این شهرستان، افزود: حدود نیم میلیون نفر در پاکدشت زندگی می‌کنند که ۱۰۰ هزار نفر آنان اتباع خارجی هستند و رفع کمبودهای مراکز درمانی موجب تسهیل خدمات‌دهی به این جمعیت قابل توجه خواهد شد.

به گفته وی بیمارستان‌های پاکدشت به دلیل موقعیت جغرافیایی و همجواری با بزرگراه امام رضا (ع) و مرکزیت چند شهرستان، نیازهای درمانی مناطق اطراف را نیز برطرف می‌کند و این مسئله ضرورت توجه بیشتر به حوزه درمان شهرستان را نشان می‌دهد.

تمهیدی بیان کرد: از زمان شیوع کرونا تاکنون ۱۸میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده در اختیار حوزه درمان قرار گرفته است اما با توجه به گستردگی کمبودها هنوز هم ضرورت حمایت مسئولان وزارت بهداشت برای رفع کمبوهای درمانی شهرستان احساس می‌شود.

فرماندار پاکدشت بیان کرد: کمبود نیروی انسانی در مقایسه با نیاز و تقاضای موجود منطقه نیز مسئله مهمی است که باید هرچه سریع‌تر مرتفع گردد.

شهرستان پاکدشت در جنوب شهر تهران قرار دارد و مرکز آن شهر پاکدشت است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*