۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 38713
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
کمبودی در ارزاق عمومی شهرستان پیشوا وجود ندارد
کمبودی در ارزاق عمومی شهرستان پیشوا وجود ندارد

کمبودی در ارزاق عمومی شهرستان پیشوا وجود ندارد

پیشوا – آبرومند: فرماندار پیشوا گفت: هیچ کمبودی در زمینه تأمین ارزاق عمومی و مایحتاج مردم شهرستان وجود ندارد و مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی افزود: برخی افراد برای سلب آسایش و آرامش فکری مردم، شایعاتی مبنی بر کمبود اقلام و مایحتاج عمومی شهروندان بیان می‌کنند […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار پیشوا گفت: هیچ کمبودی در زمینه تأمین ارزاق عمومی و مایحتاج مردم شهرستان وجود ندارد و مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی افزود: برخی افراد برای سلب آسایش و آرامش فکری مردم، شایعاتی مبنی بر کمبود اقلام و مایحتاج عمومی شهروندان بیان می‌کنند که ضمن رد و تکذیب شایعات به مردم اعلام می‌کنیم ارزاق عمومی و مایحتاج مردم شهرستان پیشوا به اندازه کافی ذخیره و موجود است.

 

وی افزود: با تلاش خدمتگزاران و فعالیت فروشگاه‌های رسمی و فعال، جای هیچگونه نگرانی و ناراحتی در خصوص کمبود مواد غذایی وجود ندارد و هر آن‌چه مورد نیاز مردم است، حتی اگر در شهرستان وجود نداشته باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تامین می‌شود.

 

عباسی گفت: از مردم درخواست می‌شود که بدون توجه به هر شایعه و اخبار نادرست، از تجمع در فروشگاه‌ها که زمینه انتشار ویروس کرونا را فراهم می‌کند، پرهیز نمایند.

 

وی  همچنین از مردم خواست تا با در خانه ماندن و رعایت اصول بهداشتی، از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کرده و زنجیره انتقال این بیماری را بشکنند.

 

فرماندار شهرستان پیشوا با تقدیر از تلاش تمامی مردم در تهیه ماسک و اقلام بهداشتی گفت: برخی از افراد با نیات خیرخواهانه، اقدام به تولید ماسک‌های غیراستاندارد کرده اند که مورد تایید مجموعه بهداشت نیست.

 

وی افزود: افرادی نیز سودجویانه ماسک‌های تقلبی و مواد ضدعفونی کننده غیر استاندارد توزیع می‌کنند که استفاده ناآگاهانه از آن خطرآفرین است.

فرماندار پیشوا تاکید کرد: از مردم درخواست می‌شود ضمن مراقبت از سلامت خود، هرگونه حرکات و اقدامات خارج از عرف و قواعد قانونی و اداری را به سامانه ۱۱۰ نیروی انتظامی، ۱۱۳ اداره اطلاعات و ۱۱۴ اطلاعات سپاه گزارش کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*