۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 36647
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :
کمبود انسولین نداریم/تامین و توزیع فرم خاصی از انسولین
کمبود انسولین نداریم/تامین و توزیع فرم خاصی از انسولین

کمبود انسولین نداریم/تامین و توزیع فرم خاصی از انسولین

ورامین- آبرومند: وزیر بهداشت با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در زمینه انسولین در کشور نداریم، گفت: برخی از فرم های خاص انسولین دچار کمبود شده بود که این فرم‌ها نیز تامین و توزیع شدند. به گزارش خبرنگار ما – سعید نمکی پیش از ظهر پنج شنبه با حضور در دشت ورامین پس از بررسی […]

ورامین- آبرومند: وزیر بهداشت با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در زمینه انسولین در کشور نداریم، گفت: برخی از فرم های خاص انسولین دچار کمبود شده بود که این فرم‌ها نیز تامین و توزیع شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سعید نمکی پیش از ظهر پنج شنبه با حضور در دشت ورامین پس از بررسی و ارزیابی مشکلات قرچک وارد شهرستان ورامین شد.

 

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فشارهای سنگین آمریکایی ها و دشمنان برای بستن همه راه ها جهت تامین دارو و تجهیزات پزشکی وجود داشته است اظهار داشت: ما امروز وضعیت مطلبوبی در خصوص تامین دارو و تجهیزات داریم.

 

وزیر بهداشت درباره داروی انسولین نیز گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن همه داروها را تهیه کرده ایم و بیش از سال قبل کمبودها جبران شده است و البته ممکن است در مقاطعی برخی از فرم های دارویی مثل انسولین با کمبود روبرو شده ایم که باید بگوییم هیچ کمبودی در خصوص انسولین نداریم اما برخی بیماران به فرم خاصی از این دارو نیاز دارند که آن فرم خاص در برخی مناطق دچار کمبود شده بود که تامین و توزیع شد.

 

نمکی در ادامه در رابطه با بحث آنفلوآنزا نیز بیان داشت: خوشبختانه هم موج آنفلوآنزای جدید در حال مهار شدن است و هم داروی آن به اندازه کافی در همه مراکز بهداشتی و درمانی موجود است.

 

وی در خصوص این که داروی آنفلوآنزا در برخی مراکز به عنوان داروخانه خصوصی توزیع نشده است نیز عنوان داشت: به دلیل جلوگیری از سو مصرف دارویی و همچنین جلوگیری از مقاومت در درمان های بی مورد و بی رویه این مورد صورت گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*