۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 38861
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  • 36 بازدید
  • ارسال توسط :
کمپین «نوروز بی‌دیدوبازدید ۹۹» در جلیل‌آباد برگزار می‌شود
کمپین «نوروز بی‌دیدوبازدید ۹۹» در جلیل‌آباد برگزار می‌شود

کمپین «نوروز بی‌دیدوبازدید ۹۹» در جلیل‌آباد برگزار می‌شود

پیشوا – آبرومند: بخشدار جلیل‌آباد شهرستان پیشوا گفت: درپی شیوع ویروس کرونا و تأکید بر لزوم خانه‌نشینی مردم، طرح کمپین «نوروز بی‌دیدوبازدید ۹۹» در این بخش برگزار می‌شود که برترین‌ها نیز جوایزی دریافت می‌کنند. به گزارش خبرنگار ما – سیدمصطفی قاسمی با اعلام این خبر افزود: ازآنجاکه توصیه‌های وزارت بهداشت به عدم برگزاری اجتماعات کوچک […]

پیشوا – آبرومند: بخشدار جلیل‌آباد شهرستان پیشوا گفت: درپی شیوع ویروس کرونا و تأکید بر لزوم خانه‌نشینی مردم، طرح کمپین «نوروز بی‌دیدوبازدید ۹۹» در این بخش برگزار می‌شود که برترین‌ها نیز جوایزی دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ما – سیدمصطفی قاسمی با اعلام این خبر افزود: ازآنجاکه توصیه‌های وزارت بهداشت به عدم برگزاری اجتماعات کوچک و بزرگ است، در ایام نوروز باید کم‌ترین دیدارهای فیزیکی انجام شود؛ چراکه این دیدوبازدیدها باعث به خطر افتادن جان اقوام و دوستان و خود ما می‌شود.

 

وی تأکید کرد: به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که خانواده‌های بخش در شهر و روستاها، به‌صورت مجازی با اقوامشان در همین حوالی و دیگر نقاط استان تهران و کشور دیدوبازدید کنند تا درواقع، دیدارهای فیزیکی حذف شود.

 

بخشدار جلیل‌آباد افزود: در طرحی که این بخشداری به‌صورت کمپین دارد، مردم از خانه‌نشینی خود در ایام نوروز کنار سفره هفت‌سین و انواع سرگرمی‌های خانگی، فیلم‌های زیر یک‌دقیقه‌ای با تلفن همراه‌شان تهیه کنند و بفرستند تا با اسم و مشخصات خودشان منتشر شود.

 

وی بیان داشت: فیلم‌های هم بخشی‌ها تا پایان روز سیزدهم فروردین ۹۹ از طریق سامانه ارتباط مردمی بخشداری جلیل‌آباد در پیام‌رسان ایتا به نشانی  @Bakhshdar_jalilabad با شماره تلفن ۰۹۹۰۷۳۳۳۳۵۷ باید ارسال شود.

 

قاسمی افزود: در پایان ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۹ نیز به سه فیلم تأثیرگذارتر و برتر که توسط هم بخشی‌های عزیز ارسال‌شده، به انتخاب هیئت فنی این کمپین، جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*