۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 27415
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
  • 286 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک به تأمین نقدینگی مطالبه مهم صنعتگران از مسئولان است
کمک به تأمین نقدینگی مطالبه مهم صنعتگران از مسئولان است

کمک به تأمین نقدینگی مطالبه مهم صنعتگران از مسئولان است

سمنان- آبرومند: رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: تأمین نقدینگی، با توجه به افزایش قیمت ارز و مواد اولیه برای تولید کالا، مطالبه مهم صنعتگران از مسئولان است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – رستم سعداللهی افزود: تزریق نقدینگی به بدنه صنعت کشور با توجه به افزایش […]

سمنان- آبرومند: رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: تأمین نقدینگی، با توجه به افزایش قیمت ارز و مواد اولیه برای تولید کالا، مطالبه مهم صنعتگران از مسئولان است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – رستم سعداللهی افزود: تزریق نقدینگی به بدنه صنعت کشور با توجه به افزایش فشارهای خارجی ادامه یابد.

 

وی با اشاره به اینکه بانک‌های عامل استان سمنان با تغییر ضوابط اعطای تسهیلات کمک حال بخش صنعت در این شرایط اقتصادی باشند، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، کاغذبازی‌های اداری نباید صنعتگران را از ادامه تولید بی انگیزه کند.

 

رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان ادامه داد: اعطای تسهیلات هفت هزار و ۸۰۰ میلیارد ریالی در یکسال گذشته به بخش صنعت استان سمنان اقدامی ارزشمند در راستای جهش اقتصادی و رونق تولید است.

 

سعداللهی اضافه کرد: در شرایط سخت تحریم هم افزایی دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات بخش صنعت و تولید افزایش یابد، رویکرد مدیران دولتی در جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی با وجود مشکلات اقتصادی در ماه‌های گذشته مطلوب بوده و تدوام این حمایت‌ها باعث دلگرمی صنعتگران است.

 

سعداللهی تصریح کرد: تعطیلی حتی یک واحد تولیدی در این شرایط اقتصادی به صلاح کشور نیست و بخش خصوصی در کنار دولت در راستای توسعه ایران اسلامی گام برمی دارد.

 

رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: انسجام ملی رمز توسعه اقتصادی و عبور از تحریم‌ها است و با تعامل و همکاری دولت با بخش خصوصی فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها بی اثر می‌شود.

 

به گزارش ایرنا، سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود ۲۲ درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*