۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 62748
  • ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک بیش از ۱۷ میلیارد تومانی حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمد
کمک بیش از ۱۷ میلیارد تومانی حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمد

کمک بیش از ۱۷ میلیارد تومانی حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه و بویراحمد – آبرومند: مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان نیکوکار بیش از ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفت ماهه سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین این نهاد در استان کمک کرده‌اند. به گزارش خبرنگار آبرومند – “قباد مبشری” روز چهارشنبه دوم آذر ماه ۱۴۰۱ در جمع خبرنگاران […]

کهگیلویه و بویراحمد – آبرومند: مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان نیکوکار بیش از ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفت ماهه سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین این نهاد در استان کمک کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – “قباد مبشری” روز چهارشنبه دوم آذر ماه ۱۴۰۱ در جمع خبرنگاران افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین باهدف حمایت از کودکان یتیم و فرزندان محسنین و تأمین نیازمندی‌های آنان در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمان و سایر موارد در این نهاد اجرایی شده است.

وی اظهارکرد: در این طرح، افراد نیکوکار با پذیرفتن حمایت مالی از یک یا چند یتیم و فرزند محسنین در طول سال نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی آنان قدام می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه در حال حاضر ۱۰۱۳۷ یتیم و فرزند محسنین در استان از حمایت‌های مادی و معنوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۳۸۱ نفر یتیم و مابقی فرزندان محسنین هستند.

 

مبشری بابیان اینکه تعداد کل حامیان فعال طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ۹۹۴۶ نفر است، تصریح کرد: میزان مساعدت و کمک‌های حامیان در هفت ماهه امسال، به فرزندان معنوی خود بیش از ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده که ۱۴ میلیارد و ۸۴۹میلیون تومان آن نقدی و مابقی کمک‌های غیرنقدی بوده است.

 

وی در خصوص حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد ادامه داد: متقاضیان نیکوکار می‌توانند برای سرپرستی ایتام و فرزندان محسنین این نهاد به سایت اکرام و محسنین به آدرس ekram.emdad.ir  مراجعه کنند.

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: شماره‌گیری# ۰۷۴*۸۸۷۷* با تلفن همراه از دیگر راه‌های کمک‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد است.

 

مبشری بابیان اینکه نیکوکاران می‌توانند با روش‌های نوین الکترونیکی حامی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد شوند، تصریح کرد: خیران با ارسال عدد یک (۱) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳ و متعاقب آن ارسال کد ۰۷۴ نیز می‌توانند در خصوص پیوستن به جمع حامیان ایتام استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام آمادگی کنند.

 

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: پس ‌از این اقدام خیران نیکوکار، امدادگران کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سریع‌ترین زمان ممکن با آن‌ها تماس گرفته و در خصوص نحوه یاری‌رسانی به ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین آنان راهنمایی می‌کنند.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*