۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 742
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۷
  • 233 بازدید
  • ارسال توسط :

کودکان مهد آینده سازان ورامین با روشهای صحیح مصرف آب آشنا شدند

ورامین – رامین نیوز: به همت گروه مروجین شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران ۱۵۰نفر از کودکان مهد آینده سازان شهرستان ورامین روشهای مصرف صحیح آب را آموختند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: یکی از اهداف مهمی که شرکت آبفا در کنار وظیفه […]

ورامین – رامین نیوز: به همت گروه مروجین شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران ۱۵۰نفر از کودکان مهد آینده سازان شهرستان ورامین روشهای مصرف صحیح آب را آموختند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: یکی از اهداف مهمی که شرکت آبفا در کنار وظیفه اصلی و خطیر خود یعنی تامین آب شرب شهروندان را دنبال می کند، تدارک و اجرای برنامه های متنوع آموزشی- فرهنگی برای تغییر و اصلاح روشهای نادرست مصرف آب و آموزش شیوه های استفاده بهینه از این نعمت خدادادی به آحاد جامعه است.

سعید محمدیان افزود: با توجه به این که قشر عظیمی از جامعه ایران اسلامی را کودکان تشکیل می دهند و سرمایه گذاری و آموزش این نسل به عنوان آینده سازان کشور از اهمیت خاصی برخوردار است، گروه مروجین شرکت آبفای جنوب شرقی با حضور در مهد آینده سازان ورامین و با بکارگیری مکانیزم های نمایشی و فرهنگی به ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در بین یکصد و پنجاه نفر از کودکان این مهد پرداختند.

وی در پایان اظهار داشت: در این اقدام فرهنگی گروه مروجین شرکت ضمن برپایی مسابقه بین کودکان و سر دادن شعر آب مایه حیاته به همراه آنان، هدایای تبلیغاتی با موضوع مصرف بهینه آب در بین کودکان توزیع کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*