۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 4047
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶
  • 196 بازدید
  • ارسال توسط :

گذر زمان یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را ماندگارتر می کند

شمیرانات- ابتکارآنلاین:  فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: گذر زمان یاد و خاطره حماسه آفرینی و ایثار شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را ماندگارتر می کند.   ‘عزت الله خانمحمدی’ خاطر نشان کرد: گذشت زمان نمی تواند یاد و خاطره حماسه آفرینی و ایثار شکوهمند رزمندگان قهرمان و دلاور ایران اسلامی را از یادها ببرد. […]

شمیرانات- ابتکارآنلاین:  فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: گذر زمان یاد و خاطره حماسه آفرینی و ایثار شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را ماندگارتر می کند.

 

‘عزت الله خانمحمدی’ خاطر نشان کرد: گذشت زمان نمی تواند یاد و خاطره حماسه آفرینی و ایثار شکوهمند رزمندگان قهرمان و دلاور ایران اسلامی را از یادها ببرد.

وی گفت: دفاع مقدس، نماد مقاومت و ایثار، هشت سال مبارزه و حماسه آفرینی ملت قهرمان، رشید و شهید پرور ایران اسلامی است.

خانمحمدی با اشاره به وقایع دوران پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: جنگ تحمیلی یک جنگ تمام عیار بر علیه انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

وی افزود: دفاع مقدس در برابر اوج دشمنی استکبار جهانی، ارتجاع و صهیونیسم بین المللی که حاصل امریکا و یارانش بود، شکل گرفت و سرانجام دشمنان مغلوب مقاومت ستایش برانگیز مردم ایران اسلامی به رهبری بنیانگذار فقید و کبیر انقلاب اسلامی شدند.

خانمحمدی تاکید کرد: پیروزی سرافرازانه و عزتمند ایران اسلامی در این جنگ نابرابر حاصل نبرد و مقاومت قهرمانانه ملت ایران بود و یادآور شکوه و عظمت تاریخی پیروان حضرت امام خمینی (ره) است.

فرماندار شهرستان شمیرانات اظهار کرد: امروز پس از سالیان متمادی گذر از دوران طلایی دفاع مقدس ملت بزرگ ونستوه ایران زمین با پیروی از جانشین خلف و صالح امام عظیم الشان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با وحدت کلمه و درک و شعور بالای سیاسی در مسیر تداوم انقلاب اسلامی گام بر می دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*