۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 28385
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  • 92 بازدید
  • ارسال توسط :
گردهمایی روحانیت ورامین برگزار شد
گردهمایی روحانیت ورامین برگزار شد

گردهمایی روحانیت ورامین برگزار شد

ورامین- آبرومند: گردهمایی روحانیت ورامین با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – گردهمایی روحانیت ورامین با حضور آیت الله سید مرتضی امام جمعه و نماینده ولی فقیه، حسین کاغذلو، فرماندار ورامین در حوزه علمیه امام صادق (ع) این شهرستان برگزار شد.   امام جمعه […]

ورامین- آبرومند: گردهمایی روحانیت ورامین با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – گردهمایی روحانیت ورامین با حضور آیت الله سید مرتضی امام جمعه و نماینده ولی فقیه، حسین کاغذلو، فرماندار ورامین در حوزه علمیه امام صادق (ع) این شهرستان برگزار شد.

 

امام جمعه و مؤسس حوزه علمیه امام صادق (ع) ورامین در این گردهمایی نقش روحانیت در جامعه را بی بدیل توصیف کرد و ضمن تشریح ارکان تبلیغ افزود: اولین رکن تبلیغ، شناخت خود است که در این مرحله باید خود مبلغ آن بایسته‌های تبلیغ و آنچه تبلیغ می‌کند را رعایت کند.

 

وی رکن دوم تبلیغ را مخاطب شناسی دانست و گفت: باید مخاطب را شناخت تا تبلیغ تأثیر خود را داشته باشد، باید بدانیم با چه مخاطبی طرف هستیم، هر مخاطب ویژگی‌های خاص خود را دارد، یک مطلب را نمی‌توان در هر جلسه و مکانی مطرح کرد، شرایط هر جلسه با جلسات دیگر متفاوت است.

 

محمودی گلپایگانی خواستار حضور بیش از پیش روحانیت در صحنه های تبلیغ و انقلاب اسلامی شد و اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان هجمه های ناجوانمردانه ای علیه انقلاب اسلامی آغاز کردند، باید از فرصت تبلیغ بهره برد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*