۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 55785
  • ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
گرفتاری ۵ سرنشین خودرو در کانال انتقال آب ورامین !
گرفتاری ۵ سرنشین خودرو در کانال انتقال آب ورامین !

گرفتاری ۵ سرنشین خودرو در کانال انتقال آب ورامین !

ورامین – آبرومند: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از نجات ۵ سرنشین یک دستگاه خودروی سقوط کرده در داخل کانال انتقال آب این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – «بهنام کرمانی» سه شنبه شب افزود: عوامل امدادی ایستگاه های شماره یک و دو سازمان آتش نشانی و خدمات […]

ورامین – آبرومند: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از نجات ۵ سرنشین یک دستگاه خودروی سقوط کرده در داخل کانال انتقال آب این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – «بهنام کرمانی» سه شنبه شب افزود: عوامل امدادی ایستگاه های شماره یک و دو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین با اطلاع از حادثه سقوط یک دستگاه خودرو در داخل کانال انتقال آب در جاده موسوم به تیغاب ، بسرعت به محل اعزام شدند.

 

وی توضیح داد: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری با انحراف از مسیر اصلی ، به داخل کانال انتقال آب کشاروزی که از شهرستان پاکدشت به سمت ورامین کشیده شده، سقوط کرده بود.

 

کرمانی ادامه داد: در این خودرو ۵ سرنشین شامل یک زن و ۴ کودک حضور داشتند که به طور معجزه آسایی به دلیل واژگون نشدن خودرو سالم بودند و طلب کمک می کردند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین تصریح کرد: عوامل امدادی با تثبیت خودرو با کابل های نگه دارنده سعی در خروج سرنشینان کردند که پس از حدود ۲ ساعت ، این افراد بدون کوچکترین صدمه از کانال خارج شدند.

 

کانال انتقال آب کشاورزی شهرستان ورامین که از شهرستان های پاکدشت ، پیشوا و ورامین می گذرند ، در مجاورت جاده ای باریک و تاریک موسوم به تیغاب قرار دارد که این جاده ورامین را به پاکدشت متصل می کند

 

نبود علائم هشدار دهند ، تردد خودروهای سنگین و تاریکی مطلق این جاده سبب بروز حوادثی نظیر مورد یادشده شود.

 

طی ماه گذشته دو حادثه سقوط خودرو داخل کانال انتقال آب کشاورزی ورامین رخ داده که در یکی از این حوادث ۵ سرنشین یک خودرو جان خود را از دست دادند.

 

قرار گرفتن این جاده در حوزه استحفاظی سه شهرستان ورامین ، پیشوا و پاکدشت سبب شده تا وضعیت نابسامان این جاده به درستی مدیریت نشود.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*