۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 31486
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
گرمسار میزبان برگزاری همایش پژوهشی “هنر و نیایش”
گرمسار میزبان برگزاری همایش پژوهشی “هنر و نیایش”

گرمسار میزبان برگزاری همایش پژوهشی “هنر و نیایش”

گرمسار – آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برگزاری همایش پژوهشی “هنر و نیایش” اواخر مرداد در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در خصوص برگزاری این همایش گفت: همایش “هنر و نیایش” با چهار موضوع پژوهشی؛ اواخر مرداد در مجتمع فرهنگی هنری خورشید […]

گرمسار – آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برگزاری همایش پژوهشی “هنر و نیایش” اواخر مرداد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت اله قنبری نیکدل در خصوص برگزاری این همایش گفت: همایش “هنر و نیایش” با چهار موضوع پژوهشی؛ اواخر مرداد در مجتمع فرهنگی هنری خورشید تابان گرمسار برگزار خواهد شد.

 

وی از هنرمندان؛ فرهیختگان و فرهنگیان هنرمند به عنوان جامعه هدف این همایش نام برد و افزود: سعی بر این است که از این برنامه به نحو مطلوب بهره برداری شده و نتیجه دلخواه کسب شود.

 

قنبری نیکدل با ابراز امیدواری نسبت به حضور پرشور علاقمندان و فرهیختگان دراین همایش گفت: برگزاری این همایش گام کوچکی در اعتلای فرهنگ جامعه است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار خاطرنشان کرد: نیایش در هنرهای تجسمی؛ زمینه های پیدایش ادبیات عرفانی در زبان فارسی؛ هنر به مثابه نیایش در پارادایم سنت و مفهوم نیایش در موسیقی ایرانی از محورهای این همایش است که از استادان با تجربه ای در این همایش استفاده خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*