۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 56084
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد
گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد

گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد

پاکدشت – آبرومند: جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیرعمد در زورخانه امیرالمومنین(ع) روستای محمود آباد پاکدشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان پاکدشت گفت: به همت اداره ورزش و جوانان، دهیاری روستای محمود آباد و بسیج ورزشکاران شهرستان پاکدشت جشن گلریزان با هدف آزادی زندانیان ورزشکاری که مرتکب جرائم گلریزان […]

پاکدشت – آبرومند: جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیرعمد در زورخانه امیرالمومنین(ع) روستای محمود آباد پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان پاکدشت گفت: به همت اداره ورزش و جوانان، دهیاری روستای محمود آباد و بسیج ورزشکاران شهرستان پاکدشت جشن گلریزان با هدف آزادی زندانیان ورزشکاری که مرتکب جرائم گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمدغیر عمد شده اند برگزار شد.

سید محمد حسینی افزود: به لطف خیرین عزیز امروز در مجموع نزدیک به ۷۰ میلیون تومان در این مراسم جمع آوری شد که برای آزادی تعدادی از زندانیان پرداخت خواهد شد.

یکی از قهرمان اسبق کشتی جهان هم در این مراسم گفت: افرادی که به دلایل غیر عمد و ناخواسته در زندان به سر می‌برند بر اساس قانون محکومیت خود را سپری می‌کنند، اما هر یک از این افراد دارای خانواده و فرزند هستند.

محمد محمودی افزود:خانواده این افراد گناهی ندارند و نیاز دارند که ما به فکر آن‌ها باشیم.

گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمدوی گفت: امروز در روستایی کوچک در جنوب تهران مردم به زیبایی در این مراسم شرکت کردند و هر کس به هر میزان که در توانش بود کمک کرد.

وی افزود: مردم در این شرایط مشکلات و گرانی، اما همنوعان خود را فراموش نمی‌کنند و این محبت و نوع دوستی در کمترجایی از دنیا اینطور در بین ملت ریشه دارد و دیده می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*