۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 9131
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :

گلزار شهدای گمنام جوادآباد میزبان نمازگزاران در عید سعید فطر

ورامین – ابتکار ورامین: شهردار جوادآباد حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر را به تمامی ملت ایران به ویژه مردم مؤمن و خداجوی جوادآباد تبریک گفت و بیان داشت: گلزار شهدای گمنام جوادآباد میزبان نمازگزاران در روز عید سعید فطر می باشد. به گزارش خبرنگار ما – مهدی کچویی عصر پنج شنبه ۲۹ […]

ورامین – ابتکار ورامین: شهردار جوادآباد حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر را به تمامی ملت ایران به ویژه مردم مؤمن و خداجوی جوادآباد تبریک گفت و بیان داشت: گلزار شهدای گمنام جوادآباد میزبان نمازگزاران در روز عید سعید فطر می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی کچویی عصر پنج شنبه ۲۹ رمضان المبارک در حاشیه مراسم آماده سازی گلزار شهدای گمنام جوادآباد برای برپایی نماز عید سعید فطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عید فطر جشن یک ماه بندگی و رهایی نفس از بند شیطان و عرض ارادت و عبادت به پروردگار مهربان است.

وی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان جوادآباد، حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر را به تمامی شهروندان تبریک عرض کرد و افزود: نماز عید سعید فطر در گلزار شهدای گمنام جوادآباد اقامه خواهد شد و تمهیدات لازم برای برگزاری نماز روز عید سعید فطر و حضور نمازگزاران در این مکان اندیشیده شده است.

شهردار جوادآباد تصریح کرد: خداوند به برکت همدلی و همراهی مؤمنان، عبادات آنان را قبول می‌کند و امیدواریم برپایی این فریضه الهی با حضور اقشار مختلف مردم مؤمن، ولایت مدار و همیشه در صحنه جوادآباد شکوه و عظمت مثال زدنی داشته باشد.

شهرداری جوادآباد ضیافت افطاری بر پا می کند

وی در ادامه افزود: شهرداری جوادآباد با همکاری انجمن مشاوران شورای اسلامی شهر جوادآباد در روز ۲۹ ماه مبارک رمضان ضیافت افطاری بر پا می کند.

کچویی تصریح کرد: در روز پنج شنبه ۲۹ ماه مبارک رمضان شهرداری جوادآباد با همکاری انجمن مشاوران شورای اسلامی شهر جوادآباد ضیافت افطاری برپا خواهد کرد.

وی گفت: این مراسم افطاری که میزبان بیشتر از ۵۰۰ نفر از شهروندان می باشد، به پاس همکاری و همدلی شهروندان و پرسنل خدوم شهرداری بر پا می گردد.

شهردار جوادآباد ضمن تشکر و تقدیر از پرسنل زحمتکش شهرداری اضافه کرد: برای تمام کارکنان شهرداری و شهروندان سلامتی و اجر معنوی از خداوند سبحان طلب می نماییم که برای برگزاری این مراسم زحمات فراوانی کشیده اند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*