۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6798
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۲۸
  • 107 بازدید
  • ارسال توسط :

یکی از بزرگترین بیمارستان های تخصصی کشور در شهر جواد آباد تأسیس می شود

ورامین – ابتکار ورامین: شهردار جوادآباد، مرکز وسیع ترین بخش استان تهران از تأسیس یکی از بزرگترین بیمارستان های تخصصی کشور در شهر جواد آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – محمد امامی امین معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور صبح شنبه هشتم فروردین ۹۴ در حاشیه بازدید از پروژه […]

ورامین – ابتکار ورامین: شهردار جوادآباد، مرکز وسیع ترین بخش استان تهران از تأسیس یکی از بزرگترین بیمارستان های تخصصی کشور در شهر جواد آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد امامی امین معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور صبح شنبه هشتم فروردین ۹۴ در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر جواد آباد، افتتاح پارک امام علی(ع) و کلنگ زنی جاده آنتن اتصالی جواد آباد به جاده قم – گرمسار با شهردار و اعضای شورای شهر جواد آباد در محل این شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

شهردار جواد آباد در این دیدار با اشاره به برگزاری جلسات مشترک با سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت: در سال ۹۳ بیش از ۱۸ جلسه با سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شده که افتتاح کارخانه بتن شهرداری جواد اباد از ثمرات این جلسات می باشد و هم اکنون برای تأمین محصولات بتنی برخی از نهادها در حال انعقاد قرارداد می باشیم.

مهدی کچویی افزود: هم اکنون یکی از سرمایه گذاران معتبر بخش بهداشت و سلامت اعلام آمادگی کرده که در صورت تخصیص زمین توسط شهرداری، یکی از بزرگترین بیمارستان های تخصصی کشور در بخش جواد آباد تأسیس کند که شهرداری و شورای شهر در این خصوص زمینی را در اختیار وی قرار خواهد داد.

وی افزود: زمینی به مساحت ۱۳۰ هکتار برای احداث یکی از بزرگترین پروژه های گردشگری استان تهران به عنوان «ایران مینیاتور» با اعتباری بالغ بر هزار میلیارد تومان از منابع طبیعی دریافت شد و اکنون دو جلد مطالعاتی این طرح بزرگ آماده شده و به امید خدا از اردیبهشت سال ۹۴ اقدامات عمرانی این طرح آغاز خواهد شد.

شهردار جواد آباد بیان داشت: زمین پروژه بزرگ «ایران مینیاتور» در کنار اتوبان قم – گرمسار قرار دارد و افتخاری برای استان و کشور خواهد بود و همچنین درآمد پایداری برای شهر جواد آباد محسوب می شود.

وی اضافه کرد: بازگشایی معابر بلوار تختی نیز به عنوان یکی از پروژه های مهم شهر جواد آباد در سال۹۴ در دست پیگیری است و امروز کلنگ احداث جاده آنتن اتصالی جواد آباد به جاده قم – گرمسار نیز زده خواهد شد.

کچویی گفت: هدف اصلی شهرداری جواد آباد، ایجاد درآمد پایدار برای کاستن از دریافت های مالی از مردم و افزایش کارهای عمرانی می باشد که این اقدام، با گسترش سرمایه گذاری در بخش های مختلفی مانند گردشگری تحقق پیدا می کند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*