۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8730
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :

یکی از وظایف مسئولان دیدار مستمر با خانواده شهدا است

پیشوا – ابتکار ورامین: سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در دیدار با خانواده شهید محمدتقی اصفهانی بیان داشت: یکی از مهمترین وظایف مسئولان دیدار مستمر با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- سیدجمال […]

پیشوا – ابتکار ورامین: سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در دیدار با خانواده شهید محمدتقی اصفهانی بیان داشت: یکی از مهمترین وظایف مسئولان دیدار مستمر با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- سیدجمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پیشوا به همراه حسین صیامی مسئول بازرسی فرمانداری و فضل الله رجبی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید محمدتقی اصفهانی دیدار کردند.

جلیلی در این دیدار که به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر انجام شد، گفت: یکی از مهمترین وظایف مسئولان دیدار مستمر با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفته و برای رفع آنها اقدام نمایند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری با بیان اینکه آرامش امروز کشورمان مرهون خون پاک شهدا است، خاطرنشان کرد: شهدای مواد مخدر برای ایجاد امنیت و مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر جانانه مبارزه کردند و جان خود را تقدیم نظام و انقلاب نمودند و تجلیل از خانواده های معظم این بزرگواران ضروری است زیرا این خانواده ها ایثارگرانه در راه آرمان های انقلاب ایستاده اند و دشواری های زیادی را نیز تحمل کرده اند.

سیدجمال جلیل در پایان بیان داشت: از خانواده شهدا می خواهیم که ما را دعا کنند تا در انجام رسالت خود که خدمت بی منت به مردم است موفق عمل کرده و بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

گفتنی است؛ شهید محمدتقی اصفهانی در سال ۱۳۶۶ در مبارزه با قاچاقچیان و عاملان توزیع مواد مخدر به درجه رفیع شهدت نائل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*