۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27592
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  • 250 بازدید
  • ارسال توسط :
یک شعبه بانکی در اهواز مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت
یک شعبه بانکی در اهواز مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت

یک شعبه بانکی در اهواز مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت

اهواز- آبرومند: فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: یکی از شعب بانک ملی در شهرستان اهواز ظهر امروز مورد سوء قصد سارقان مسلح قرار گرفت و ۴۱ میلیون ریال وجه نقد به سرقت رفت.   به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ محسن دالوند روز سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه […]

اهواز- آبرومند: فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: یکی از شعب بانک ملی در شهرستان اهواز ظهر امروز مورد سوء قصد سارقان مسلح قرار گرفت و ۴۱ میلیون ریال وجه نقد به سرقت رفت.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ محسن دالوند روز سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه روز سه شنبه دو جوان با یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ یکی از شعب بانک ملی را که فاقد نگهبان بود مورد سرقت قرار دادند.

 

وی افزود: یک نفر از این سارقان با یک قبضه سلاح کلت کمری که واقعی یا غیر واقعی بودن آن نیازمند بررسی است، کارمندان را تهدید کرده و مبلغ ۴۱ میلیون ریال وجه نقد را از یکی از باجه‌های این بانک سرقت کرده و از محل متواری شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: مأموران پلیس‌های آگاهی و انتظامی در کمترین زمان ممکن در صحنه حاضر شده و سرنخ‌هایی از سارقان پیدا کردند که امید است باتوجه به این سرنخ‌ها به زودی این سارقان شناسایی و دستگیر شوند.

(منبع خبر: پایگاه خبری پلیس)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*