۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » ورامين
  • شناسه : 28297
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :
یک میلیون تن گندم در مزارع سیل زده از بین رفته است
یک میلیون تن گندم در مزارع سیل زده از بین رفته است

یک میلیون تن گندم در مزارع سیل زده از بین رفته است

ورامین – آبرومند: معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: یک میلیون تن گندم در مزارع سیل زده از بین رفته است، اما به دلیل بارش ها همچنان گندم کشت شده نیاز داخل را تامین می کند. به گزارش خبرنگار ما – عباس کشاورز در خصوص وضعیت زراعت گندم در سال جاری اظهار داشت: در […]

ورامین – آبرومند: معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: یک میلیون تن گندم در مزارع سیل زده از بین رفته است، اما به دلیل بارش ها همچنان گندم کشت شده نیاز داخل را تامین می کند.

به گزارش خبرنگار ما – عباس کشاورز در خصوص وضعیت زراعت گندم در سال جاری اظهار داشت: در سال جاری حدود یک میلیون تن گندم را در مناطق سیل زده از دست دادیم.

 

وی افزود: اما به دلیل بارش‌های خوب تولید گندم در سال جاری وضعیت مناسبی دارد و می‌توانیم، علاوه بر تأمین نیاز داخل به ذخیره سازی گندم نیز بپردازیم.

 

معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد خرید تضمینی گندم از کشاورزان و گلایه‌هایی که در این خصوص از سوی گندمکاران وجود دارد، گفت: نیاز کشور به گندم سالی ۱۲ تن است، که خوشبختانه ۱۴.۵ تن گندم در داخل تولید می شود و از این نظر نیازی به خارج نداریم و دولت می بایست این مقدار مورد نیاز را از کشاورزان خریده و ذخیره کند.

 

کشاورز ادامه داد: گزراشی در مورد خرید تضمینی گندم از کشاورزان از سوی وزارت جهاد کشاورزی تهیه و به هیات دولت ارسال شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*