۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 48752
  • ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در کهریزک تعطیل شد
یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در کهریزک تعطیل شد

یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در کهریزک تعطیل شد

ری – آبرومند: بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در روستای گلحصار بخش کهریزک با حکم قضایی تعطیل شد. به گزارش خبرنگار ما – امین بابایی اظهار داشت:  این واحد تولیدی بدون داشتن مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، اداره بهداشت و سایر مراجع به صورت مخفیانه […]

ری – آبرومند: بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: یک واحد غیرمجاز تولید مواد شوینده در روستای گلحصار بخش کهریزک با حکم قضایی تعطیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – امین بابایی اظهار داشت:  این واحد تولیدی بدون داشتن مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، اداره بهداشت و سایر مراجع به صورت مخفیانه فعالیت می کرد.

 

وی با بیان اینکه وضعیت بهداشتی خط تولید و کارگران این واحد تولیدی نامناسب بود، خاطرنشان کرد: کارگران در استفاده از موادی مانند تگزافون، سودسوزآور و وایتکس بدون داشتن حفاظت های فردی کار می کردند همچنین کف، دیوار، سقف، تهویه و در کل شرایط ساختمانی کاملا نامناسب بود.

 

بابایی نداشتن مسئول فنی را مهمترین نکته در این کارگاه برشمرد و افزود: کارگران، مواد اولیه را بصورت چشمی و کاملا تجربی و بدون نظارت های لازم استفاده می کردند ضمن آنکه تمام مواد اولیه و رنگ های موجود نیز غیرمجاز، فله ای و بدون برچسب و تاریخ بود.

 

این مسئول  با اشاره به اینکه وضعیت آب این محل نیز آلوده و غیربهداشتی است، تصریح کرد: باتوجه به اینکه هیچ یک از نکات بهداشتی در این واحد رعایت نشده بود به دستور رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک کارگاه پلمب و تمام محصولات ضبط شد.

 

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*