۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 37806
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۰ میلیارد تومان برای احداث دارالشفای امام رضا (ع) در کرمان هزینه شد
۱۰ میلیارد تومان برای احداث دارالشفای امام رضا (ع) در کرمان هزینه شد

۱۰ میلیارد تومان برای احداث دارالشفای امام رضا (ع) در کرمان هزینه شد

کرمان – آبرومند: مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی استان کرمان گفت: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای احداث این دارالشفاء هزینه شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی شمسی نیا افزود: دارالشفای امام رضا (ع) کرمان در سه فاز طراحی و اجرا شده که فاز نخست آن آماده بهره برداری […]

کرمان – آبرومند: مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی استان کرمان گفت: تاکنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای احداث این دارالشفاء هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی شمسی نیا افزود: دارالشفای امام رضا (ع) کرمان در سه فاز طراحی و اجرا شده که فاز نخست آن آماده بهره برداری است و فازهای دوم و سوم نیز با همت خیران تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی استان کرمان خاطرنشان کرد: دارالشفای امام رضا (ع) کرمان با هشت هزار مترمربع زیربنا در دست احداث است که در مجموع برای احداث و تجهیز آن به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

 

شمسی نیا عنوان کرد: با افتتاح دارالشفای امام رضا (ع) گام بسیار بزرگی برای استان کرمان و استان های همجوار ردر زمینه پیشگیری از بیماری های خاص و بیماری های صعب العلاج و نادر برداشته خواهد شد.

 

وی یادآور شد: در بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از روند اخحداث دارالشفای امام رضا (ع)،  قول مساعد داده ایم که عملیات اجرایی بیمارستان بسیار مجهز مغز و اعصاب نیز در کرمان در آینده بسیار نزدیک آغاز خواهد شد که حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نیز برای جذب خیران کرمانی و غیر کرمانی در این زمینه قول مساعد دادند.

 

مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی استان کرمان گفت:بهزیستی استان کرمان نیز برای هرگونه همکاری و مساعدت در راستای اهداف دارالشفای امام رضا (ع) و بیمارستان مجهز مغز و اعصاب کرمان قول مساعد داده اند و در زمینه پیشگیری نیز دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، کمیته امداد و سازمان بهزیستی قول همکاری داده اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*