۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 43174
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به راه اصلی و روستایی اردل اختصاص یافت
۱۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به راه اصلی و روستایی اردل اختصاص یافت

۱۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به راه اصلی و روستایی اردل اختصاص یافت

شهرکرد- آبرومند: فرماندار اردل گفت: در سال جاری یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به توسعه راه اصلی و روستایی این شهرستان اختصاص یافته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمود کیانی اظهار داشت: از این میزان اعتبار ۴۲۰ میلیارد ریال اعتبارات استانی و ۷۰۰ میلیارد دیگر آن از اعتبارات ملی است […]

شهرکرد- آبرومند: فرماندار اردل گفت: در سال جاری یکهزارو ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به توسعه راه اصلی و روستایی این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمود کیانی اظهار داشت: از این میزان اعتبار ۴۲۰ میلیارد ریال اعتبارات استانی و ۷۰۰ میلیارد دیگر آن از اعتبارات ملی است که برای تکمیل جاده اردل – گورمیزه – دوپلان اختصاص یافته است.

 

وی تصریح کرد : با تکمیل طرح های  روستایی در دست اجرای شهرستان تا پایان سال جاری  بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت از خدمات این محورهای روستایی بهره مند خواهند شد.

 

فرماندار اردل ،حفر و بازگشایی سه تونل از طرح جاده اردل – گورمیزه – دوپلان را یادآور شد و افزود: امسال تاکنون  حفر ۲۰۰متر از تونل یکهزار و ۶۶۰ متری چهارم این طرح نیز انجام شده که در صورت تامین اعتبار در نیمه دوم سال جاری  بیش از ۲۰۰ متر دیگر حفاری انجام خواهد شد.

 

کیانی تاکید کرد: محور اردل ـ دوپلان به طول ۱۵ کیلومتر از پروژه های بسیار مهم اقتصاد مقاومتی در استان است و دسترسی مرکز استان به خوزستان را از مسیر شهرستان های اردل و کیار و با حذف گردنه های باجگیران و دوپلان که از نقاط حادثه خیز استان هستند، تسهیل خواهد کرد.

 

وی  ادامه داد: با پایان یافتن حفاری تونل، سه پل بزرگ نیز بر روی رودخانه دوپلان احداث خواهد شد و در صورت تکمیل و بهره برداری از این محور، مسیر شهرکرد به خوزستان ۲۵ کیلومتر کوتاه تر خواهد شد.

 

فرماندار اردل ، با اشاره به  جذب ۵۰ درصد از اعتبارت ۴۲۰ میلیارد ریالی استانی به راه روستایی شهرستان در نیمه نخست سال جاری  تاکید کرد: در صورت تامین به موقع اعتبارات باقی مانده، بخش عمده ای از راه های روستایی دارای اولویت بازسازی و توسعه خواهد یافت.

 

شهرستان اردل با چهار شهر و حدود ۱۰۰ روستا در ۹۰ کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری واقع است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*