۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 47947
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۱۰ میلیارد ریال از تعهدات خیرین مدرسه ساز زنجان تحقق یافته است
۱۱۰ میلیارد ریال از تعهدات خیرین مدرسه ساز زنجان تحقق یافته است

۱۱۰ میلیارد ریال از تعهدات خیرین مدرسه ساز زنجان تحقق یافته است

زنجان – آبرومند: رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان گفت: تعهدات خیرین استان در امر مدرسه سازی در سال ۹۵، ۵۵ میلیارد ریال و این رقم در سال جاری ۱۹۰ میلیارد بود که از این میزان ۱۱۰ میلیارد ریال تحقق یافته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مسعود ملکی افزود: […]

زنجان – آبرومند: رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان گفت: تعهدات خیرین استان در امر مدرسه سازی در سال ۹۵، ۵۵ میلیارد ریال و این رقم در سال جاری ۱۹۰ میلیارد بود که از این میزان ۱۱۰ میلیارد ریال تحقق یافته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مسعود ملکی افزود: یکی  از اقدامات مهم خیرین ایجاد فضا برای تربیت دانش آموزان است که تاکنون خیرین مدرسه ساز استان بیش از ۳۱۷ پروژه با یک‌هزارو ۳۹۷ کلاس آموزشی بصورت خیری – مشارکتی را تقدیم استان کرده است.

وی اضافه کرد: بر این اساس از این تعداد پروژه، چهار باب نمازخانه و ۲ باب سالن ورزشی را شامل می شود که ترویج مدرسه سازی بسیاری از مشکلات را کاهش می دهد.

این مسوول ادامه داد: در زمان حاضر نیز ۲۰ مدرسه و سالن در دست احداث قرار دارد که توسط مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان پروژه های که بصورت مشارکتی و با تعهد خیرین به اتمام رسیده در حال تکمیل بوده که امیدواریم در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی با بیان  اینکه فرهنگیان زنجانی نیز ماهیانه ، مبلغ و درصدی را به  امر مدرسه سازی اختصاص می دهندف اظهار داشت:  بطوری که با اقداماتو مشارکت این قشر  مدرسه معلم  یک در ناحیه یک شهر زنجان طی چند سال پیش به بهره برداری رسید.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان ادامه داد: در زمان حاضر مدرسه معلم ۲ در ناحیه ۲ آموزش و پرورش استان و طبق تفاهم نامه منعقده با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان با رفع مشکل زمین احداث آن توسط فرهنگیان زنجانی احداث خواهد گرفت که این مهم احساس مسوولیت این قشر را نشان می هد.

وی اظهار داشت: علاوه بر آن بانوان زنجانی از جمله  قشرهای مهم و تاثیرگذار مجمع خیرین مدرسه ساز استان هستند که حتی با توجه به شیوع کرونا فعالیت های خاصی در زمینه تامین تبلت برای دانش آموزان نیازمند استانی را انجام دادند.

ملکی افزود: امیدواریم خیرین بیشتری را در امر مدرسه سازی جذب کنیم که در این راستا با همکاری فرمانداری زنجان پنج پروژه مشارکتی توسط شرکت راشا کاسپین کلنگ زنی خواهد شد.

این مسوول چالش های پیش روی این مجمع را مساله مقاوم سازی و نوسازی مدارس فرسوده استان ذکر کرد و گفت: مشکل فضاهای آموزشی در شهرک های اقماری به ویژه در مناطقی از قبیل مهرآرا، شهر آرا نمود دارد و از طرفی ضرورت تعمیر و تجهیز مدارس از دیگر چالش های پیش روی این بخش به شمار می آید.

وی خاطرنشان کرد: همکاری بیشتر رسانه ملی در امر بسترسازی مدرسه سازی نقش بسزایی دارد و از طرفی از مسوولان استانی نیز انتظار می رود برای مشارکت بیشتر از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های بخش های مختلف استفاده کند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*