۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 37852
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۱ پروژه شهرداری قرچک با حضور معاون استاندار افتتاح شد
۱۱ پروژه شهرداری قرچک با حضور معاون استاندار افتتاح شد

۱۱ پروژه شهرداری قرچک با حضور معاون استاندار افتتاح شد

قرچک – آبرومند: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۱۱ پروژه عمرانی رفاهی، ورزشی و خدماتی شهرداری قرچک با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال با حضور محمدتقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، خطیبی فرماندار، خرمی شریف شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان افتتاح و مورد بهره […]

قرچک – آبرومند: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۱۱ پروژه عمرانی رفاهی، ورزشی و خدماتی شهرداری قرچک با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال با حضور محمدتقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، خطیبی فرماندار، خرمی شریف شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه افتتاح این پروژه ها به خبرنگاران، گفت: شهرداری قرچک در راستای خدمت رسانی به شهروندان، طرح های متعددی را در دست اجرا دارد که ۱۱ پروژه شاخص آن با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال با حضور معاون استاندار به بهره برداری رسید.

 

وی افزود: ۱۱ پروژه عمرانی رفاهی، ورزشی و خدماتی همچون افتتاح سرای محله فردیس، افتتاح پمپ بنزین، افتتاح سوله بحران منطقه ۳، افتتاح ۳ زمین چمن مصنوعی در منطقه الحدید، پارک بنفشه و شهرک نگارستان، افتتاح مرکز مانیتورینگ و دوربین های ترافیک شهری، پارک اقوام و پیست دوچرخه سواری؛ بهسازی پار ۱۵ خرداد میرزایی، پل سواره رو باقرآباد و پروژه انتقال آبهای سطحی ولی آباد به رودخانه لات آجی از محل اعتبارات شهرداری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

این مدیر شهری خاطر نشان کرد: سرای محله فردیس به متراژ ۵۲۳ مترمربع با زیربنای ۴۶۰ مترمربع در ۲ طبقه با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال افتتاح شد.

 

خرمی شریف گفت: از دیگر پروژه ها پمپ بنزین کمربندی جنوبی به متراژ ۴۰۰ مترمربع با ۴ نازل با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال بود که افتتاح شد.

 

شهردار قرچک افزود: سوله چند منظوره مدیریت بحران منطقه ۳ واقع در میدان کارگر به متراژ ۱۲۰۰ مترمربع با زیربنای ۵۴۲ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال جهت بحران و حوادث غیرمترقبه نیز به بهره برداری رسید.

 

وی اظهار کرد: به مناسبت این ایام فرخنده، ۳ زمین فوتبال چمن مصنوعی در منطقه الحدید، پارک بنفشه و شهرک نگارستان جهت ارتقاء فضای ورزشی به متراژ ۲۳۰۰ مترمربع که دو زمین با ابعاد ۴۰ در ۲۰ و یک زمین با ابعاد ۳۵ در ۲۰ با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال افتتاح شد.

 

این مدیر شهری اظهار کرد: یکی دیگر از پروژه ها، مرکز مانیتورینگ و دوربین های ترافیک شهری است که با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

 

خرمی شریف گفت: پارک اقوام و پیست دوچرخه سواری این پارک با مساحت ۲۰ هزار مترمربع به طول جدول ۵۴۰۰ متر با مساحت  کفپوش ۶۳۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

شهردار قرچک پروژه انتقال آبهای سطحی ولی آباد به رودخانه لات آجی به طول ۱۳۰۰ متر با لوله گذاری با لوله کاروگیت به قطر ۶۰۰ میلیمتر با اعتباری بالغ ۱۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال نیز توسط معاون استاندار افتتاح شد.

 

وی افزود: یکی دیگر از پروژه ها، بهسازی پارک ۱۵ خرداد میرزایی بود که با مساحت ۲۵ هزار مترمربع به مساحت طول جدول ۲۹۰۰ متر  با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

 

این مدیر شهری در پایان اظهار کرد: آخرین پروژه افتتاح شده پل سواره رو باقرآباد با سازه بتنی با شاهتیرهای سازه ای به مساحت ۲۰۰ مترمربع با تعریض ۱۰ متر با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*