۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » البرز » عناوین اصلی » کرج
  • شناسه : 31530
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۲۰۰ میلیارد ریال برای متروی هشتگرد هزینه شد
۱۲۰۰ میلیارد ریال برای متروی هشتگرد هزینه شد

۱۲۰۰ میلیارد ریال برای متروی هشتگرد هزینه شد

کرج – آبرومند: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل خط ریلی کرج – شهر جدید هشتگرد هزینه کرده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –   قرار است سوت قطار شهری اواخر شهریور ماه امسال  در شهرجدید هشتگرد به صدا در آید […]

کرج – آبرومند: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل خط ریلی کرج – شهر جدید هشتگرد هزینه کرده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –   قرار است سوت قطار شهری اواخر شهریور ماه امسال  در شهرجدید هشتگرد به صدا در آید و مسافران  از این شهر تا کرج و تهران با قطار رفت و آمد کنند.

 

داود صفدری  مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد می گوید : در زمان حاضر تمام معارضان مسیر مرتفع شده و مشکلات مالی نیز تا حدود زیادی برطرف شده است.

 

این پروژه با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی روند تکمیلی خود را می گذراند.

 

ایستگاه شهرجدید هشتگرد با زیربنای  ۲۲ هزار مترمربع بزرگترین ایستگاه کشور به شمار می‌آید که با راه اندازی آن ساکنان ۲ شهرستان ساوجبلاغ و نظرآباد از مزایای آن بهره مند می شوند.

به گفته رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد تحولات گسترده‌ای در این شهر در حال رخ داده است که در پیشرفت و توسعه و عمران شهری شهرجدید هشتگرد چشمگیر خواهد بود.

 

شهرجدید هشتگرد اکنون حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که با تکمیل ۵۰ هزار واحد مسکونی مهر و واگذاری آنها به مردم جمعیت این شهر از ۵۰۰ هزار نفر عبور خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*