۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6331
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۵
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :

۱۲ اسفند در تاریخ ورامین ماندگار شد

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت: دوازدهم اسفندماه سال ۹۳ در تاریخ شهرستان ورامین ماندگار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به برکات سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به ورامین اظهار داشت: سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به […]

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان ورامین گفت: دوازدهم اسفندماه سال ۹۳ در تاریخ شهرستان ورامین ماندگار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به برکات سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به ورامین اظهار داشت: سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به عنوان یکی از مراجع عظام تقلید، سبب ایجاد شور و نشاط معنوی در میان مردم این دیار شد.

امام جمعه ورامین افزود: آیت الله العظمی نوری همدانی به دعوت ائمه جمعه و مسئولان جنوبشرق استان تهران به این منطقه سفر کردند و با حضور در جمع مردم شهرستان ورامین به تبیین مسائل مختلف پرداختند.

روز ۱۲ اسفند ۹۳ سند افتخار مردم ورامین شد

وی ادامه داد: استقبال باشکوه مردم ورامین و روستای آبباریک این شهرستان از مرجع عالیقدر در تاریخ این دیار به عنوان یک سند افتخار ثبت و ضبط شد و بار دیگر مردم ولایتمدار این خطه پیوند خود را با ولایت و مرجعیت نشان دادند.

محمودی اضافه کرد: قطعا دوازدهم اسفندماه ۹۳ و استقبال باشکوه مردم ورامین از یک مرجع تقلید و دیدار حماسه آفرین مردم این دیار با آیت الله العظمی نوری همدانی در تاریخ این دیار ثبت شد و تا سالیان سال از آن به عظمت یاد می شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین عنوان کرد: بنده بر خود لازم می دانم تا از مردم بصیر، ولایتمدار و انقلابی شهرستان ورامین که با حضور خود در برنامه های مختلف نسبت به مقام این مرجع عالیقدر ادای احترام کرده و پیوند خود را با مرجعیت نشان دادند، تشکر و قدردانی کنم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*