۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » فارس
  • شناسه : 53327
  • ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۲ درصد امنیت غذایی کشور در اختیار استان فارس است
۱۲ درصد امنیت غذایی کشور در اختیار استان فارس است

۱۲ درصد امنیت غذایی کشور در اختیار استان فارس است

شیراز – آبرومند: وزیر جهاد کشاورزی گفت: استان فارس جایگاه خیلی خوبی در کشور دارد به نحوی که ۱۲ درصد امنیت غذایی کشور در اختیار این استان است و قطب باغبانی کشور به شمار می‌آید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس چهارشنبه به نقل از […]

شیراز – آبرومند: وزیر جهاد کشاورزی گفت: استان فارس جایگاه خیلی خوبی در کشور دارد به نحوی که ۱۲ درصد امنیت غذایی کشور در اختیار این استان است و قطب باغبانی کشور به شمار می‌آید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس چهارشنبه به نقل از سیدرضا ساداتی نژاد افزود: در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی مسائل، مشکلات و ظرفیت هایی وجود دارد، این شرایط را بررسی می کنیم و با استفاده از ظرفیت نمایندگان این استان هستند، تلاش می کنیم آن را برطرف کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سعی مان بر این است که برخی از مسائل استان فارس را در سال جاری و مابقی را در سال ۱۴۰۱ رفع کنیم، اظهار کرد: امیدواریم برای این کار دولت و مجلس شرایط اعتباراتی مطلوبی برایمان فراهم آورند.

ساداتی نژاد افزود: در این حوزه جای کار زیادی در استان فارس وجود دارد؛ به طور کلی در حوزه باغبانی این استان ظرفیت خوبی دارد.

ساداتی نژاد به موضوع گلخانه ها نیز اشاره و بیان کرد: با توجه به شناختی که از استان فارس وجود دارد به نظر می رسد به دلیل مشکلات کم آبی باید کار بیشتری صورت بگیرد.

او با بیان اینکه استان فارس در حوزه آبخیزداری در کشور صاحب نام است، اضافه کرد: وجود این ظرفیت نشان می دهد باید این موضوع را بیشتر مد نظر داشت، خصوصا تقویت منابع آب زیرزمینی را در دستور کار بگذاریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*