۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 65591
  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۳۰واحد مسکونی ایتام در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید
۱۳۰واحد مسکونی ایتام در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید

۱۳۰واحد مسکونی ایتام در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید

یاسوج – آبرومند: مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت ؛ در آستانه عید نوروز با مشارکت خیرین ،۱۳۰ واحد مسکونی ساخته شده برای خانواده های یتیم زیرپوشش این نهاد به بهره برداری رسید و تحویل آنان شد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – قباد مبشری روز دوشنبه در حاشیه بهره […]

یاسوج – آبرومند: مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت ؛ در آستانه عید نوروز با مشارکت خیرین ،۱۳۰ واحد مسکونی ساخته شده برای خانواده های یتیم زیرپوشش این نهاد به بهره برداری رسید و تحویل آنان شد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – قباد مبشری روز دوشنبه در حاشیه بهره برداری از دو واحد مسکن ایتام منطقه یک یاسوج به نمایندگی از ۱۳۰ واحد مسکونی در استان برای خانواده های یتیم گفت: این تعداد واحد مسکونی با مشارکت کمیته امداد، حامیان ایتام ،تسهیلات بنیاد مسکن و مساعدت صندوق توسعه ملی در آستانه سال جدیدبه بهره برداری رسید.
وی افزود: برای احداث این تعداد واحد مسکونی برای ایتام استان ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
مبشری ادامه داد: ۳۰ درصد اعتبار هزینه شده بصورت وام بنیاد مسکن بوده و مابقی بصورت بلاعوض با مشارکت کمیته امداد،خیرین و صندوق توسعه ملی تامین شده است.
وی از مشارکت خیرین ،حامیان ایتام و سایر نهادهایی که برای ساخت مسکن خانواده های ایتام کمک کردندقدردانی کرد.
بیش از هشت هزار و ۶۷۴ یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد از حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان بهره مند هستند. این تعداد شامل ۲ هزار و ۷۲۴ نفر یتیم و پنج هزار و ۹۵۰ نفر نیز فرزند محسنین هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*