۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 52580
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۵۶ فرصت شغلی توسط بنیاد برکت در روستاهای قرچک ایجاد شد
۱۵۶ فرصت شغلی توسط بنیاد برکت در روستاهای قرچک ایجاد شد

۱۵۶ فرصت شغلی توسط بنیاد برکت در روستاهای قرچک ایجاد شد

قرچک – آبرومند: بخشدار مرکزی قرچک گفت: ابتدای امسال تا کنون و با حمایت بنیاد برکت، ۱۵۶ فرصت شغلی مستقیم در مناطق روستایی شهرستان قرچک ایجاد شده است. به گزارش خبرنگار ما – محمد عبدی‌راد گفت: در شش ماه نخست امسال تا کنون و به همت بنیاد برکت و مشارکت دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی، ۱۵۶ […]

قرچک – آبرومند: بخشدار مرکزی قرچک گفت: ابتدای امسال تا کنون و با حمایت بنیاد برکت، ۱۵۶ فرصت شغلی مستقیم در مناطق روستایی شهرستان قرچک ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار ما – محمد عبدی‌راد گفت: در شش ماه نخست امسال تا کنون و به همت بنیاد برکت و مشارکت دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی، ۱۵۶ فرصت شغلی مستقیم در روستاهای تابعه ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: در این مدت، ۸۶ فقره تسهیلات اشتغالزایی روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در قالب طرح سحاب به متقاضیان روستایی اعطا شده است.

وی تصریح کرد: بنیاد برکت در سال‌های اخیر با اقدامات جهادی، گام‌های ارزنده‌ای در توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی برداشته که از جمله آن می‌توان به اعطای تسهیلات طرح‌های اشتغالزایی اجتماع محور و مشاغل خرد و خانگی و همچنین پوشش هزینه‌های درمان زوج‌های نابارور روستایی در قالب طرح “برکت خانواده” اشاره کرد.

عبدی راد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مناطق روستایی گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تمامی مناطق روستایی از زیرساخت‌های لازم برای زندگی برخوردار است و پس از اجرای طرح‌های عمرانی، شاهد اجرای طرح‌های فرهنگی، احداث اماکن ورزشی و حرکت به سمت ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی قرچک هستیم.

وی از اجرای عملیات زیرسازی و کفپوش هشت روستا با متراژ ۲۲ هزار و ۸۵۲ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال، زیرسازی و آسفالت معابر هشت روستا با متراژ ۷۲ هزار و ۶۸۹ متر مربع و ترمیم، تخریب و جدولگذاری هشت روستا به متراژ ۱۵ هزار و ۸۳۱ متر و اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیاردو ۸۱۵ میلیون ریال بخشی از اقدامات عمرانی بخش مرکزی قرچک است.

بخشدار مرکزی قرچک تصریح کرد: تأمین روشنایی روستاهای صالح آباد و ولی آباد، احداث بوستان گلزار ویژه بانوان در روستای قشلاق دوم ، احداث اولین پایگاه آتش نشانی روستایی در روستای قشلاق دوم، احداث نخستین سامانه پایش تصویری روستایی در روستای قشلاق اول، تعویض و اصلاح تأسیسات شبکه های آبرسانی در سطح روستاهای تابعه، احداث سالن ورزشی روستای داودآباد و احداث کتابخانه عمومی روستای قشلاق دوم از دیگر طرح‌هایی است که در مناطق روستایی قرچک اجرا شده است.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*