۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7775
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۷
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :

۱۵ خرداد متعلق به هیچ حزب یا گروهی نیست

ورامین – ابتکار ورامین: رییس شورای شهرستان ورامین گفت:۱۵ خرداد متعلق به هیچ حزب یا گروهی نیست به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- محمد وصال پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۵ خرداد متعلق به هیچ حزب یا گروه خاصی نمی باشد ادامه داد: صبحگاه ۱۵ خرداد خبر دستگیری رهبر انقلاب […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس شورای شهرستان ورامین گفت:۱۵ خرداد متعلق به هیچ حزب یا گروهی نیست

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- محمد وصال پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۵ خرداد متعلق به هیچ حزب یا گروه خاصی نمی باشد ادامه داد: صبحگاه ۱۵ خرداد خبر دستگیری رهبر انقلاب به تهران، مشهد، شیراز و دیگر شهرها رسید و اعتراضات مردمی را در قم،تبریز،تهران و ورامین به همراه آورد.

وی ادامه داد:مردم پیشوا و ورامین و شهرکهای اطراف به‏سوی تهران سرازیر شدند. تانکها و ابزار زرهی و نیروهای نظامی برای جلوگیری از ورود معترضین به شهر در پل باقرآباد با جمعیت درگیر شدند و جمع زیادی از راهپیمایان را به خاک و خون کشیدند.

عضو شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت:اصحاب هنر از جمله نویسندگان و کارگرادانان کشور به خصوص شهرستان های پیشوا،ورامین می توانند این واقعه عظیم و تاریخی را نوشته و آنرا به صورت کامل برای نسل امروز به تصویر بکشند.

وی پیشنهاد کرد تا نمایشگاه های عکس،آثار شهدای ۱۵ خرداد و جنگ تحمیلی به جهت قدردانی از این عزیزان در همه نقاط شهرستان ورامین و حومه در ایام ۱۵ خرداد دایر شود تا جوانان امروزی تاریخ سراسر افتخار شهر خود را بیشتر و بهتر بشناسند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*