۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » مرکزی
  • شناسه : 53577
  • ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خمین پرداخت شد
۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خمین پرداخت شد

۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان خمین پرداخت شد

خمین – آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خمین گفت: ۱۵ میلیارد ریال از تسهیلات از محل منابع مالی بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه و منابع داخلی، امسال به ۳۱مددجوی متقاضی در این شهرستان پرداخت شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – «جواد داودی» افزود: اشتغال ایجاد شده با این […]

خمین – آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خمین گفت: ۱۵ میلیارد ریال از تسهیلات از محل منابع مالی بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه و منابع داخلی، امسال به ۳۱مددجوی متقاضی در این شهرستان پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – «جواد داودی» افزود: اشتغال ایجاد شده با این تسهیلات در بخش‌های خدمات، کشاورزی، دامداری و اشتغال خانگی است.

وی یادآور شد: ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال امسال به کمیته امداد امام خمینی خمین تخصیص یافته است و این تسهیلات به مددجویان متقاضی تحت پوشش و نیازمندان دارای شرایط غیرپوشش این نهاد حمایتی پرداخت می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: ۱۳۳ متقاضی تحت پوشش این نهاد حمایتی برای دریافت ۵۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

داودی ادامه داد: ۱۸۰ مددجوی کمیته امداد خمینی (ره) خمین در دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای شرکت کردند و ۲۱ مددجوی این نهاد حمایتی نیز به کارگاه‌های شهرستان معرفی شدند.

 

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین یادآور شد: اشتغالزایی پایدار به‌ منظور توانمندسازی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) از اهداف مهم این نهاد حمایتی است.

وی با بیان اینکه اشتغال پایدار رویکرد این نهاد حمایتی است، افزود: مددجویان و سرپرست خانواده‌های نیازمند که توانمندی دریافت تسهیلات اشتغال را ندارند به کارگاه‌های اشتغال معرفی می شوند.

خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و ۱۰۵ هزار نفر جمعیت دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*