۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52853
  • ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۶۴ دستگاه ماینر در پردیس کشف شد
۱۶۴ دستگاه ماینر در پردیس کشف شد

۱۶۴ دستگاه ماینر در پردیس کشف شد

پردیس – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: عوامل انتظامی موفق به کشف ۱۶۴ دستگاه ماینر استخراج رمزارز و ۴۷ دستگاه پاور خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد تومان در شهرستان پردیس شدند. به گزارش خبرنگار ما – سردار کیومرث عزیزی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج […]

پردیس – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: عوامل انتظامی موفق به کشف ۱۶۴ دستگاه ماینر استخراج رمزارز و ۴۷ دستگاه پاور خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد تومان در شهرستان پردیس شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سردار کیومرث عزیزی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج رمز ارز در یک کارگاه متروکه منطقه پردیس، بومهن، رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی، مأموران اداره قاچاق کالا و ارز استان تهران و پلیس آگاهی شهرستان پردیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از بررسی موضوع و تایید صحت خبر، با هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضایی به محل اعزام شدند و در بررسی از این مکان، ۱۶۴ دستگاه ماینر استخراج رمز ارز و ۴۷ دستگاه پاور خارجی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: پرونده این تخلف به منظور رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی از مردم خواست تا برای کمک به اقتصاد جامعه و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از برق یارانه‌ای توسط سودجویان، در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را با استفاده از سامانه ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*