۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 27244
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
  • 362 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۸۵ میلیون تومان در جشن گلریزان دماوند جمع شد
۱۸۵ میلیون تومان در جشن گلریزان دماوند جمع شد

۱۸۵ میلیون تومان در جشن گلریزان دماوند جمع شد

دماوند – آبرومند: رئیس انجمن حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد دماوند گفت: امسال یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال کمک های نیکوکاران برای حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد در دوازدهمین جشن گلریزان شهرستان جمع آوری شد. به گزارش خبرنگار ما – داود صفری سه شنبه شب در حاشیه دوازدهمین جشن گلریزان […]

دماوند – آبرومند: رئیس انجمن حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد دماوند گفت: امسال یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال کمک های نیکوکاران برای حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد در دوازدهمین جشن گلریزان شهرستان جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار ما – داود صفری سه شنبه شب در حاشیه دوازدهمین جشن گلریزان شهرستان به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سال گذشته در جشن گلریزان ۱۴۰میلیون تومان وجه نقد از سوی نیکوکاران جمع آوری و از این رقم ۸۶ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان وصول شده است.

به گفته وی این انجمن در دماوند ۸۰ خانواده و ۳۵ دانش آموز و دانشجو زیرپوشش دارد.

صفری با بیان اینکه در سال ۹۷ مجموع درآمد نقدی و غیرنقدی انجمن افزون بر ۵۷۵ میلیون تومان بود خاطرنشان کرد: کمک های نیکوکاران برای خدمات رسانی به خانواده های زندانی است و به عنوان هزینه های جاری استفاده نمی شود.

صفری ادامه داد: همچنین در سال گذشته ۷۶ پرونده مددکاری و موردی تشکیل، حدود ۶۵ مورد پیگیری قضایی و مکاتبه ای، ۹۵ مورد معرفی به مراکز درمانی و حمایتی، برگزاری دوره های آموزشی و ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر از خانواده ها انجام شد.

وی گفت: سال گذشته همچنین مبلغی افزون بر شش میلیون و ۵۸۰ هزار تومان به زندانیان کمک و ۱۲ زندانی با پرداخت ۲۱ میلیون تومان آزاد شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*