۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 51984
  • ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در پاکدشت واکسینه شده اند
۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در پاکدشت واکسینه شده اند

۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در پاکدشت واکسینه شده اند

پاکدشت- آبرومند: رئیس شبکه بهداشت پاکدشت از واکسینه شدن ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان خبر داد و گفت: ۵ هزار و ۵۰۰ نفر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند. به گزارش خبرنگار ما – رجب زینی وند در خصوص وضعیت واکسیناسیون در پاکدشت با اشاره به اینکه مجموعاً ۱۸ هزار و […]

پاکدشت- آبرومند: رئیس شبکه بهداشت پاکدشت از واکسینه شدن ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان خبر داد و گفت: ۵ هزار و ۵۰۰ نفر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار ما – رجب زینی وند در خصوص وضعیت واکسیناسیون در پاکدشت با اشاره به اینکه مجموعاً ۱۸ هزار و ۵۰۰ دز واکسن کرونا در شهرستان تزریق شده است اظهار داشت: از این تعداد، تاکنون ۱۳ هزار نفر دز اول واکسن کرونا را در پاکدشت دریافت کرده اند.

 

زینی وند با بیان اینکه در حال حاضر گروه‌های سنی بالای ۶۰ سال می‌توانند برای واکسیناسیون مراجعه کنند، گفت: به ۵ هزار و ۵۰۰ نفر از افراد دز دوم واکسن کرونا تزریق شده است.

 

وی با اشاره به این‌که روزانه به طور متوسط یکهزار نفر واکسن کرونا را دریافت می‌کنند، افزود: ۵ پایگاه فرون‌آباد، شریف‌آباد، کریم آباد، ابراهیم آباد و پایگاه تجمیعی علی ابن‌ابیطالب (ع) در حال تزریق واکسن کرونا در سطح شهرستان هستند.

 

رئیس شبکه بهداشت پاکدشت بیان داشت: هم اکنون ۹۰ درصد سالمندان بالای ۷۰ سال واکسینه شده اند و با توجه به افزایش وخامت وضعیت کرونا از همه شهروندان می‌خواهیم نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها توجه ویژه را داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*