۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 47664
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان پاکدشتی رونمایی شد
۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان پاکدشتی رونمایی شد

۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان پاکدشتی رونمایی شد

پاکدشت – آبرومند: تعداد ۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان بومی شهرستان پاکدشت طی مراسمی در کتابخانه امام جعفر صادق (ع) این شهرستان رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ما – معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران که میهمان این مراسم بود، گفت: برای حمایت از نویسندگان بومی شهرستان‌ها برنامه‌های مختلفی […]

پاکدشت – آبرومند: تعداد ۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان بومی شهرستان پاکدشت طی مراسمی در کتابخانه امام جعفر صادق (ع) این شهرستان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما – معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران که میهمان این مراسم بود، گفت: برای حمایت از نویسندگان بومی شهرستان‌ها برنامه‌های مختلفی داریم که مهمترین آن‌ها خرید حمایتی کتب آن‌ها است  و بر اساس اعتبار در نظر گرفته شده در اداره کل این مبلغ در بین شهرستان‌ها تقسیم خواهد شد.۲۱ عنوان کتاب از نویسندگان پاکدشتی رونمایی شد.

 

مرضیه محرابی افزود: اگر کتاب ارزشمندی هم باشد که چاپ ان نیازمند هزینه خاصی باشد، این اثر به وزارت خانه معرفی می‌شود و اعتبار حمایتی آن برای نشر جذب خواهد شد تا از تالیفات ارزشمند حمایت شود.

 

وی به تسهیل در صدور مجوز‌های درخواستی از شهرستان‌ها هم اشاره کرد و گفت: چه در حوزه موسسات فرهنگی و چه در حوزه نشر کتاب اگر درخواست مجوز فعالیت و یا انتشاراتی برای شهرستان باشد، برنامه‌هایی داریم که روند صدور مجوز‌ها برای متقاضیان تسهیل شود، چرا که شهر تهران به اندازه نیاز انتشارات دارد.

 

محرابی به تاثیر کرونا بر فعالیت‌های فرهنگی هم اشاره کرد و گفت: ما سعی کردیم با همکاری انجمن‌های ادبی و هنری در هر شهرستان فعالیت‌ها را به سمت فضای مجازی گسترش دهیم و خصوصا در بحث کتابخوانی پویش‌های خاصی را راه اندازی کردیم.

 

در مراسم رونمایی از کتب نویسندگان پاکدشت که با حفظ پروتکل‌های بهداشتی اجرا شد، از نویسندگان این کتاب‌ها با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*