۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28259
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۵۰ خانوار روستایی در فیروزکوه صاحب گاز شدند
۲۵۰ خانوار روستایی در فیروزکوه صاحب گاز شدند

۲۵۰ خانوار روستایی در فیروزکوه صاحب گاز شدند

فیروزکوه – آبرومند: پروژه گازرسانی به روستای سُله بُن شهرستان فیروزکوه با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار امروز (پنجشنبه) به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ما –  مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه در توضیح این پروژه به خبرنگار ایرنا گفت: چهار کیلومتر گازرسانی این روستا انجام شد.   به گفته وی این پروژه از […]

فیروزکوه – آبرومند: پروژه گازرسانی به روستای سُله بُن شهرستان فیروزکوه با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار امروز (پنجشنبه) به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ما –  مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه در توضیح این پروژه به خبرنگار ایرنا گفت: چهار کیلومتر گازرسانی این روستا انجام شد.

 

به گفته وی این پروژه از مرداد ماه ۹۷ کلید خورده بود.

 

فرماندار فیروزکوه افزود: برنامه نویسی برای اعتبارات سال ۹۸ توسط شوراهای اسلامی روستا و دهیاران با توجه به نیازسنجی دقیق منطقه یکی از مهم‌ترین اقدامات مدیریت شهرستان بود که محقق شد و پروژه گازرسانی سله بن یکی از این برنامه‌ها به شمار می‌آید.

 

نماینده عالی دولت در فیروزکوه اذعان داشت: واگذاری اراضی برای دامداری اهالی سله بن نیز در دستور کار قرار دارد که پیش بینی می‌شود ظرف دو ماه آینده این امر نیز محقق شود.

 

وی تاکید کرد: تأمین آب کشاورزی منطقه چزکین (سله بن) نیز دیگر طرح مهم اجرایی این روستا در سال ۹۸ خواهد بود.

 

این مقام مسئول گفت: قطعاً یکی از چشم اندازهای توسعه سله بن گردشگری است و طرح‌هایی که در این زمینه توسط شورای اسلامی و شهروندان مطرح شود با نظر مثبت پیگیری خواهد شد.

 

یوسفی جمارانی یادآور شد: طی جلسات متعددی که در راستای پیشبرد توسعه شهرستان با برنامه و اهداف مشخص در سال ۹۸ با دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، یکصد پروژه اساسی که تغییرات محسوسی در زندگی شهروندان ایجاد کند تعریف شده که می‌طلبد با اهتمام ویژه متولیان تا پایان امسال محقق شوند.

 

فرماندار فیروزکوه همچنین خاطرنشان کرد: واگذاری اعتبارات و تفویض اختیار و تصمیم گیری در خصوص توسعه روستاها به شوراهای اسلامی و دهیاران که نمایندگان صاحبان اصلی روستا هستند، یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت تدبیر و امید به شمار می‌آید چرا که با نیاز سنجی های دقیق مسئولان محلی رفع مسائل و مشکلات با اولویت بندی پیش خواهد رفت، همچنین از اتلاف منابع نیز جلوگیری می‌شود.

 

سله بن یکی از روستاهای بخش ارجمند در ۱۸ کیلومتری شمال غربی فیروزکوه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*