۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37874
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۵۳
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۵ عابر غیرمجاز در گمرک بازرگان دستگیر شدند
۲۵ عابر غیرمجاز در گمرک بازرگان دستگیر شدند

۲۵ عابر غیرمجاز در گمرک بازرگان دستگیر شدند

ارومیه- آبرومند: مدیرکل گمرک بازرگان گفت: طی روزهای اخیر ۲۵ عابر غیرمجاز مرزی از لابلای ۲ محموله خروجی این گمرک شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – صادق نامدار افزود: دستگیرشدگان از اتباع کشورهای افغانستان، پاکستان و سومالی هستند که از طریق بریدن کابل پلمب تریلر وارد کامیون شده […]

ارومیه- آبرومند: مدیرکل گمرک بازرگان گفت: طی روزهای اخیر ۲۵ عابر غیرمجاز مرزی از لابلای ۲ محموله خروجی این گمرک شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – صادق نامدار افزود: دستگیرشدگان از اتباع کشورهای افغانستان، پاکستان و سومالی هستند که از طریق بریدن کابل پلمب تریلر وارد کامیون شده بودند.

وی اضافه کرد: این افراد با دارا بودن سن و جنسیت مختلف پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی با اشاره به تجهیز این گمرک به تجهیزات پیشرفته کنترلی «ایکس‌ری» ادامه داد: با به روزرسانی تجهیزات گمرکی، آمار کشفیات در این مرز رشد قابل توجهی داشته و در ۲ سال گذشته مقام اول را در کشفیات قاچاق انسان کسب کرده‌است.

به گزارش ایرنا آذربایجان‌غربی در ۲ دهه اخیر به دلیل وضعیت توپوگرافی خاص و قرار گرفتن در امتداد مرزهای ایران با سه کشور ترکیه، عراق و جمهوری‌آذربایجان، با معضل قاچاق انسان روبرو بوده است.

گمرک بازرگان و شهرستان ماکو در مجاورت کشورهای ترکیه و جمهوری‌آذربایجان قرار دارد و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه و با این کشورها به ترتیب ۱۳۰ و ۱۴۰ کیلومتر است.

این گمرک در سال ۱۳۰۵ شمسی تاسیس شد و تنها مرز بین المللی بین ۲ کشور ایران و ترکیه به شمار می‌رود که به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*