۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 52490
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۵۱
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۷۰۰ انبار کالا در جنوب تهران سامان دهی شده است
۲۷۰۰ انبار کالا در جنوب تهران سامان دهی شده است

۲۷۰۰ انبار کالا در جنوب تهران سامان دهی شده است

ری- آبرومند: فرماندار ویژه ری و معاون استاندار تهران از ساماندهی دو هزار و ۷۰۰ انبار کالا در این شهرستان خبر داد و خواستار تداوم همین روند در دیگر شهرستان ها و استان های کشور شد.   به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی […]

ری- آبرومند: فرماندار ویژه ری و معاون استاندار تهران از ساماندهی دو هزار و ۷۰۰ انبار کالا در این شهرستان خبر داد و خواستار تداوم همین روند در دیگر شهرستان ها و استان های کشور شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ری طی سخنانی به قاچاق سوخت اشاره کرد و گفت: شیوه عملکرد قاچاقچیان سوخت تغییر کرده و باید مسئولان مربوطه در این خصوص با برنامه ریزی منسجم و هماهنگ عمل کنند، تا شاهد جولان قاچاقچیان سوخت نباشیم.

 

وی خواستار ثبت کشفیات قاچاق در سامانه جامع شد و گفت: با ثبت به موقع و دقیق کشفیات توسط ضابطین و نیز مراجع رسیدگی جلوی فسادهای احتمالی گرفته خواهد شد.

 

معاون استاندار تهران ری را شاهراه ارتباطی ۱۶ استان کشور دانست و افزود: شهرک‌های صنعتی متعدد و انبارهای فراوان کالا در ری مقابله با قاچاق در این شهرستان را حائز اهمیت کرده است، در حال حاضر دو هزار و ۷۰۰ انبار کالا در ری ساماندهی شده است، از این طریق می‌توان جلوی قاچاق را گرفته و ورود کالا را سامان دهی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*