۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 47047
  • ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۸۴ میلیارد و۲۰۰میلیون تومان وام اشتغال روستایی در لرستان پرداخت شد
۲۸۴ میلیارد و۲۰۰میلیون تومان وام اشتغال روستایی در لرستان پرداخت شد

۲۸۴ میلیارد و۲۰۰میلیون تومان وام اشتغال روستایی در لرستان پرداخت شد

خرم‌آباد – آبرومند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۸۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تهسیلات ارزان اشتغال روستایی طی سه سال گذشته در این استان پرداخت شده است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- “علی آشتاب” روز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان افزود: این اعتبار […]

خرم‌آباد – آبرومند: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۲۸۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تهسیلات ارزان اشتغال روستایی طی سه سال گذشته در این استان پرداخت شده است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- “علی آشتاب” روز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان افزود: این اعتبار به یک هزار ۳۰۷ طرح با ظرفیت اشتغال پنج هزار و ۴۴۰ نفر در استان لرستان پرداخت و عقد قرارداد شده است.

 

وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و بانک های عامل نظارت دقیقی بر تعهدات اشتغال طرح‌های اشتغال روستایی استان داشته باشند تابه درستی در طرح مورد نظر هزینه شود.

 

وی اظهار داشت: تعهدات اشتغال طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری و تولید این طرح های اقتصادی رصد و پیگیری شود و در صورت انحراف بعد از تذکر، برخوردهای لازم مطابق آیین نامه انجام گیرد.

 

آشتاب با اشاره به تعیین تکلیف اعتبارات باقی مانده و ابلاغ شده به طرح های بزرگ و دارای توجیه استان افزود: بانک های عامل و دستگاه های اجرایی نسبت به پرداخت تسهیلات لازم از محل اعتبارات ابلاغ شده سیل اقدام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*