۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 46620
  • ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۸ تن برنج قاچاق در شهرستان ری کشف شد
۲۸ تن برنج قاچاق در شهرستان ری کشف شد

۲۸ تن برنج قاچاق در شهرستان ری کشف شد

ری – آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اعلام کرد: ۲۸ تن برنج قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال از یک انبار در جنوب تهران کشف شد. به گزارش خبرنگار ما – موسی احمدی روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: صاحب این میزان برنج قاچاق علاوه بر نگهداری کالای قاچاق […]

ری – آبرومند: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اعلام کرد: ۲۸ تن برنج قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال از یک انبار در جنوب تهران کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما – موسی احمدی روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: صاحب این میزان برنج قاچاق علاوه بر نگهداری کالای قاچاق به دنبال احتکار و عرضه نکردن در بازار مصرف بود که با هوشیاری بازرسان اداره صمت این میزان کالای قاچاق شناسایی و کشف شد.

 

وی با بیان اینکه صاحب کالاهای فوق برای ادامه روند رسیدگی به پرونده هایشان به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: تمامی این اجناس کشف شده به جرم قاچاق، احتکار، اختفاء و عدم عرضه در بازار ضبط شده اند.

 

احمدی ادامه داد: این میزان کالای قاچاق در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، خاطرنشان کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

 

احمدی با بیان اینکه در زمینه تخلف در حوزه قاچاق، احتکار و اختفا بدون کمترین اغماضی برخورد انجام می‌شود، گفت: اداره صمت هرستان ری به همراه اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه تیم‌های بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

 

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*