۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 27243
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
  • 429 بازدید
  • ارسال توسط :
۲ طرح در راه آهن آذربایجان به بهره برداری رسید
۲ طرح در راه آهن آذربایجان به بهره برداری رسید

۲ طرح در راه آهن آذربایجان به بهره برداری رسید

تبریز – آبرومند: ۲ طرح در راه آهن آذربایجان روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار ما – مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: با بهره برداری از مرحله نخست […]

تبریز – آبرومند: ۲ طرح در راه آهن آذربایجان روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ما – مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: با بهره برداری از مرحله نخست طرح توسعه سرسرای ایستگاه مسافری راه آهن تبریز فضای آن به ۲ هزار و ۹۰۰ متر مربع افزایش یافت.

سعید رسولی، افزود: پیش از بهره برداری از این طرح، فضای این سرسرا حدود یک هزار و ۲۰۰ متر مربع بود که با اجرای توسعه آن یک هزار و ۷۰۰ متر مربع به آن افزوده شد.

وی اظهار کرد: مرحله دوم توسعه سرسرای این ایستگاه نیز با ۸۰۰ متر مربع در حال انجام است که در آینده نزدیک به فضای این ایستگاه اضافه می شود.

مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به طرح تعمیر دپوی لوکوموتیو راه آهن آذربایجان گفت: این محل از سوی شرکت مپنا به صورت فنی و مدرن بازسازی و نوسازی شده است.

رسولی ادامه داد: برای بازسازی این محل حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و بازسازی دپوی دوم راه آهن آذربایجان نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد.

به گزارش ایرنا، نخستین خط راه آهن ایران در سال ۱۲۹۵ خورشیدی میان تبریز تا بندرشرفخانه دریاچه ارومیه توسط روس ها ساخته شد.

راه‌آهن آذربایجان به عنوان یکی از نواحی نوزده‌گانه راه‌آهن ایران در محورهای تبریز – میانه، تبریز- جلفا، تبریز- رازی، مراغه – ارومیه و در آینده نزدیک میانه – بستان آباد فعال است و خطوط ریلی این ناحیه به حدود یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر می رسد.

راه‌آهن آذربایجان به استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل خدمت‌رسانی می‌کند.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*