۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » گرمسار » ورزشی
  • شناسه : 28335
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
  • 206 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۰ خانه سلامت در مناطق روستایی استان سمنان افتتاح می‌شود
۳۰ خانه سلامت در مناطق روستایی استان سمنان افتتاح می‌شود

۳۰ خانه سلامت در مناطق روستایی استان سمنان افتتاح می‌شود

گرمسار – آبرومند: مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به افتتاح ۳۰ خانه سلامت در مناطق روستایی استان گفت: ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز مناطق روستایی کم برخوردار اختصاص یافته است. به گزارش خبرنگار ما – مجتبی جانعلی ضمن بیان اینکه توسعه ورزش‌های همگانی در استان سمنان به ویژه مردم مناطق روستایی […]

گرمسار – آبرومند: مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به افتتاح ۳۰ خانه سلامت در مناطق روستایی استان گفت: ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز مناطق روستایی کم برخوردار اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار ما – مجتبی جانعلی ضمن بیان اینکه توسعه ورزش‌های همگانی در استان سمنان به ویژه مردم مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: ۳۰ خانه سلامت مناطق روستایی طی تابستان سال جاری افتتاح می‌شود.

 

وی با بیان اینکه اعتبارات خوبی در حوزه ورزش‌های همگانی و بومی و محلی به استان سمنان تخصیص یافت، افزود: اجرای برنامه‌های متنوع ورزش‌های همگانی در ایام تابستان و تعطیلات آخر هفته از جمله رویکردهای مهم این نهاد به شمار می‌رود.

 

آغاز عملیات اجرایی فاز دوم استادیوم ۵۰۰۰ نفری در گرمسار

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از تأمین ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیزات ورزشی در مناطق روستایی کم برخوردار استان خبر داد و گفت: تقویت روحیه و ایجاد شادابی و نشاط با ورزش در عموم مردم به عنوان یک سیاست جدی دنبال می‌شود.

 

جانعلی همچنین با بیان اینکه مشاور وزیر و مدیرکل فنی وزارت ورزش و جوانان اخیراً از پروژه استادیوم پنج هزار نفری گرمسار بازدید کرده است، اعلام کرد: پیگیری برای جذب اعتبارات لازم در راستای اجرای فاز دوم این پروژه در دستور کار است و با تخصیص اعتبارات مورد نیاز در سال ۹۸ آغاز می‌شود.

 

وی گفت: فاز اول این پروژه در آذر ماه سال ۹۶ با ظرفیت یک هزار نفر در زمینی به وسعت ۱۳ هکتار و با زیربنای ۱۵ هزار متر مربع و با هزینه چهار میلیارد تومان افتتاح شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*