۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7528
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۰
  • 75 بازدید
  • ارسال توسط :

۳۱مسجد شهرری برای مراسم اعتکاف آماده سازی شد

ری – ابتکار ورامین: معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از آمادگی مدیریت شهری برای برپایی مراسم معنوی اعتکاف در مساجد این منطقه جنوبی خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – برومند نامداری با اشاره به اینکه در آستانه ایام البیض، ۳۱ مسجد منتخب منطقه ۲۰ برای برپایی مراسم معنوی […]

ری – ابتکار ورامین: معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از آمادگی مدیریت شهری برای برپایی مراسم معنوی اعتکاف در مساجد این منطقه جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – برومند نامداری با اشاره به اینکه در آستانه ایام البیض، ۳۱ مسجد منتخب منطقه ۲۰ برای برپایی مراسم معنوی اعتکاف آماده سازی و شستشو شده است، گفت: علاوه بر پاکسازی محیط، ویژه برنامه های فرهنگی و آموزشی با محوریت طرح آسمان آبی، زمین پاک و خط سفید نیز برنامه ریزی شده است که در کنار اعمال و برنامه های مذهبی به معتکفین ارائه می شود.

نامداری ادامه داد: تجمع معتکفین، ظرفیت مناسبی برای ترویج و اطلاع رسانی این طرح زیست محیطی است که با استفاده از تبلیغات محیطی در محیط و توزیع بسته های آموزشی و سخنرانی روحانیون و مبلغان دینی این مهم انجام خواهد شد تا شهروندان بیش از پیش با اهداف این طرح آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه طبق روال تمامی برنامه های فرهنگی، دانش آموزان سهم اختصاصی از این مراسم معنوی دارند، گفت: مساجد جامع المهدی(عج)، خاتم النبیین(س)، کیهانی و سیدالشهدا(ع) مختص اعتکاف دانش آموزی است و ویژه برنامه های فرهنگی و مذهبی متناسب با سن و روحیه دانش آموزی برای آنها تدارک دیده شده است تا بهره کامل از این مراسم الهی را ببرند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ در پایان یادآور شد: مشارکت مدیریت شهری در تمامی برنامه های فرهنگی و مذهبی و به ویژه قرآنی از اولویت های سال جاری است که با جدیت تمام اجرایی می شود.

مساجد امام حسن عسگری(ع)، علی ابن ابیطالب(ع)، شیخ صدوق(ع)، مسجد النبی(ص)، صاحب الزمان(عج)، فیروزآبادی، ارشاد، مرتضی علی(ع)، امام رضا(ع)، شهدا، اباذر، جامع حضرت عبدالعظیم(ع)، الزهرا(س)، ابوطالب، اعظم، چهارده معصوم، مسجد الحسین(ع)، امام حسن مجتبی(ع) از جمله محل های برگزاری مراسم معنوی اعتکاف است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*