۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 32999
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال محرومان پرداخت می‌شود
۳۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال محرومان پرداخت می‌شود

۳۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال محرومان پرداخت می‌شود

زاهدان- آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: سه‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل تبصره ۱۶بودجه ۹۸ به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مرتضی بختیاری روز جمعه‌در حاشیه مراسم کلنگزنی هزار واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد در خاش در جمع خبرنگاران‌اظهار داشت: […]

زاهدان- آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: سه‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل تبصره ۱۶بودجه ۹۸ به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مرتضی بختیاری روز جمعه‌در حاشیه مراسم کلنگزنی هزار واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد در خاش در جمع خبرنگاران‌اظهار داشت: در سه استان خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان۱۶هزار واحد مسکونی با کمک دولت و خیران ساخته می شود.

 

وی بیان کرد: براساس تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه‌ساخت ۶ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان در برنامه است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: در سالجاری سهم ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ۹ هزار شغل بوده که با توجه به مشاهده ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سیستان و بلوچستان این رقم را با کمک و حمایت‌های استاندار به ۱۲ هزار شغل افزایش دادیم.

 

استاندار سیستان و بلوچستان نیز با قدردانی از حمایت‌های کمیته امداد از اقشار محروم و آسیب‌پذیر جامعه اظهار داشت:دولت با تمام توان به فکر خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم این استان است.

احمدعلی موهبتی افزود: یکی از اهداف نظام اسلامی محرومیت زدایی بوده که بر حسب تاکیدات رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های‌دولت و نهادهای دیگر شاهد رونق خدمات در حوزه محرومان هستیم.

وی بیان کرد: امسال تنها با حمایت‌های کمیته امداد، بهزیستی،بنیاد مسکن،بنیاد برکت، بنیاد علوی،ستاد اجرائی فرمان امام و مشارکت آستان قدس رضوی افزون بر ۲۵ هزار شغل مفید در مناطق روستایی سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*