۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 42155
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۵ واحد آلاینده «شهریار» اخطاریه زیست محیطی دریافت کرد
۳۵ واحد آلاینده «شهریار» اخطاریه زیست محیطی دریافت کرد

۳۵ واحد آلاینده «شهریار» اخطاریه زیست محیطی دریافت کرد

شهریار – آبرومند: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار گفت: از ابتدای امسال تا پایان تیرماه، ٣۵ مورد اخطاریه به واحدهای آلاینده و متخلف صادر و ابلاغ شده است تا صاحبانشان نسبت به بهبود وضعیت اقدام کنند. به گزارش خبرنگار ما – «شیدا اکار» روز سه‌شنبه در این باره اظهار داشت: طی این مدت […]

شهریار – آبرومند: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار گفت: از ابتدای امسال تا پایان تیرماه، ٣۵ مورد اخطاریه به واحدهای آلاینده و متخلف صادر و ابلاغ شده است تا صاحبانشان نسبت به بهبود وضعیت اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ما – «شیدا اکار» روز سه‌شنبه در این باره اظهار داشت: طی این مدت ۳۵۹ مورد پایش با هدف نظارت بر واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی در سطح شهرستان شهریار انجام شده و طی این پایش‌ها ١۵ مورد نمونه از خروجی فاضلاب این واحدها برداشته شده است.

 

«اکار» با اشاره به بی‌توجه برخی مسئولان واحدها به اخطاریه‌های صادره و تدوام روند ایجاد آلودگی، اظهار داشت: تعداد ٢٣ مورد پرونده حقوقی نیز برای واحدهای آلاینده محیط زیست و تهدیدکننده بهداشت عمومی در مراجع قضایی تشکیل شده و ضمن پلمب یک واحد متخلف، یک مورد حکم جلب، ۶ مورد رای حبس یکساله و پنج مورد جزای نقدی برای ١٣ مورد از پرونده‌ها صادر شده و مابقی در دست پیگیری است.

 

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار تصریح کرد: بررسی و رسیدگی به ١٠۵ مورد استعلام واصله، ۵٨ مورد شکایت مردمی، ١٣ مورد خوداظهاری ارائه شده از سوی واحدهای مشمول خوداظهاری از دیگر اقدامات این اداره طی چهارماه گذشته است.

 

به گزارش ایرنا فرآیندهای گوناگون صنعتی همراه با تولیدات متنوع و گسترده مواد و ترکیبات، آلودگی‌های متعددی را برای بشر ایجاد می‌کند به طوری که شناسایی آلاینده‌های زیست محیطی ناشی از فعالیت واحدهای صنعتی به ویژه در قسمت منابع آب ضرورت پیدا کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*